img

Мобільні гінекологічні бригади надали вже понад 20 000 медичних консультацій

Медики продовжують свою роботу, забезпечуючи безоплатні профілактичні огляди та лікарські обстеження у громадах.

За цей період мобільні гінекологічні бригади успішно провели вже понад 20 000 лікарських оглядів. З яких лікарі-гінекологи провели близько 12 000 оглядів, забезпечуючи надійну медичну допомогу пацієнткам.

Лікарі-УЗД здійснили понад 6 000 обстежень, виявляючи можливі проблеми та забезпечуючи раннє виявлення хвороб.

Сімейні лікарі надали більше ніж 2000 консультацій, що допомагає підтримати загальний стан здоров'я пацієнтів.

Необхідно відзначити, що серед тих, хто скористався профілактичним обстеженням, було близько 600 вимушено-переміщених осіб.

Мобільні гінекологічні бригади продовжують надавати свої послуги у важкодоступних населених пунктах, допомагаючи жінкам зберегти та зміцнити своє здоров'я.

У рамках проєкту UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, медики надають широкий спектр послуг, включаючи медичний огляд гінеколога та сімейного лікаря, УЗД-дослідження, електрокардіограму тощо.

Усі огляди та витратні матеріали — безоплатні. Ті, хто потребує додаткових обстежень та консультацій, фахівці направляють до спеціалізованих медичних закладів.

Нагадаємо, що мобільні гінекологічні бригади працюють в Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Житомирській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській та Рівненській областях.

Мобільні гінекологічні бригади – проєкт UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, що реалізується в межах заходів гуманітарної допомоги, які здійснюються у співпраці з БФ «Інститут розвитку сім'ї та дитини» за фінансової підтримки Данії, Кореї та Франції.

Довідка: Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров'я та розбудови потенціалу молоді. Благодійний фонд «Інститут розвитку сім’ї та дитини» заснований для реалізації освітніх та благодійних проєктів у сфері громадського здоров'я в Україні.