Хмельницька область

Дата виїзду Населений пункт
02.07.2024 с.Грушківці, Летичівська ОТГ, Хмельницький район
03.07.2024 с.Новокостянтинів, Летичівська ОТГ, Хмельницький район
04.07.2024 с.Вербка, Летичівська ОТГ, Хмельницький район
05.07.2024 с.Голенищеве, Летичівська ОТГ, Хмельницький район
08.07.2024 с.Рудня, Летичівська ОТГ, Хмельницький район
09.07.2024 с.Козачки, Летичівська ОТГ, Хмельницький район
 10.07.2024 с.Гречинці, Летичівска ОТГ, Хмельницький район
11.07.2024 с.Суслівці, Летичівська ОТГ, Хмельницький район
12.07.2024 с.Голенищеве, Летичівська ОТГ, Хмельницький район
15.07.2024 с.Пилипи, Деражнянська ОТГ, Хмельницький район
16.07.2024 с.Яськівці, Деражнянська ОТГ, Хмельницький район
17.07.2024 с.Шпичинці, Деражнянська ОТГ, Хмельницький район
18.07.2024 с.Мазники, Деражнянська ОТГ, Хмельницький район
19.07.2024 с.Гатна, Деражнянська ОТГ, Хмельницький район
22.07.2024 с.Кайтанівка, Вовковинецька ОТГ, Хмельницький район
23.07.2024 с.Буцневе, Деражнянська ОТГ, Хмельницький район
24.07.2024 с.Згарок, Вовковинецька ОТГ, Хмельницький район
25.07.2024 с.Божиківці, Деражнянська ОТГ, Хмельницький район
29.07.2024 с.Кальна, Деражнянська ОТГ, Хмельницький район
30.07.2024 с.Вівсяники, Вовковинецька ОТГ, Хмельницький район
Дата виїзду Населений пункт
04.06.2024 селище Ямпіль, Ямпільська ОТГ, Шепетівський район
05.06.2024 с.Переросле, Білогірська ОТГ, Шепетівський район
06.06.2024 с.Ставищани, Білогірська ОТГ, Шепетівський район
07.06.2024 селище Білогір’я, Білогірська ОТГ, Шепетівський район
10.06.2024 с.Залужжя, Білогірська ОТГ, Шепетівський район
11.06.2024 с.Юрівка, Білогірська ОТГ, Шепетівський район
 12.06.2024 с.Паньківці, Ямпільська ОТГ, Шепетівський район
13.06.2024 с.Довгалівка, Ямпільська ОТГ, Шепетівський район
14.06.2024 с.В’язовець, Ямпільська ОТГ, Шепетівський район
17.06.2024 с.Сивки, Білогірська ОТГ, Шепетівський район
18.06.2024 с.Йосипівці, Білогірська ОТГ, Шепетівський район
19.06.2024 с.Денисівка, Білогірська ОТГ, Шепетівський район
20.06.2024 селище Ямпіль, Ямпільська ОТГ, Шепетівський район
21.06.2024 селище Білогір’я, Білогірська ОТГ, Шепетівський район
24.06.2024 с.Косогірка, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
25.06.2024 с.Жилинці, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
26.06.2024 с.Солобківці, Солобковецька ОТГ, Хмельницький район
27.06.2024 с.Глушківці, Солобковецька ОТГ, Хмельницький район
Дата виїзду Населений пункт
07.05.2024 с.Солобківці, Солобковецька ОТГ, Хмельницький район
08.05.2024 с.Глушківці, Солобковецька ОТГ, Хмельницький район
09.05.2024 с.Стріхівці, Солобковецька ОТГ, Хмельницький район
10.05.2024 с.Проскурівка, Солобковецька ОТГ, Хмельницький район
13.05.2024 с.Шарівка, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
14.05.2024 с.Сутківці, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
 15.05.2024 селище Ярмолинці, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
16.05.2024 с.Косогірка, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
17.05.2024 с.Ясенівка, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
20.05.2024 с.Кадиївка, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
21.05.2024 с.Волудринці, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
22.05.2024 с.Москалівка, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
23.05.2024 с.Томашівка, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
24.05.2024 с.Соколівка, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
27.05.2024 с.Буйволівці, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
28.05.2024 с.Правдівка, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
29.05.2024 с.Пасічна, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
30.05.2024 с.Вербка Мурована, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
31.05.2024 с.Вербка, Ярмолинецька ОТГ, Хмельницький район
Дата виїзду Населений пункт
02.04.2024 с.Святець, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
03.04.2024 с.Поляхова, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
04.04.2024 селище Базалія, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
05.04.2024 с.Волиця-Польова, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
08.04.2024 с.Човгузів, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
09.04.2024 с.Лисогірка, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
 10.04.2024 с.Шибена, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
11.04.2024 с.Колісець, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
12.04.2024 с.Гальчинці, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
15.04.2024 с.Гаврилівка, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
16.04.2024 с.Ординці, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
17.04.2024 с.Михиринці, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
18.04.2024 с.Лютарівка, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
19.04.2024 с.Лідихівка, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
22.04.2024 с.Строки, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
23.04.2024 с.Волиця, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
24.04.2024 с.Кузьминці, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
25.04.2024 с.Борщівка, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
26.04.2024 с.Олійники, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
29.04.2024 с.Карабіївка, Теофіпольська ОТГ, Хмельницький район
Дата виїзду Населений пункт
01.03.2024 с. Великий Скнит, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
04.03.2024 с. Довжки, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
05.03.2024 с. Клепачі, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
06.03.2024 с. Киликиїв, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
07.03.2024 с. Колом’є, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
11.03.2024 с. Комарівка, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
 12.03.2024 с. Полянь, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
13.03.2024 с. Лисиче, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
14.03.2024 с. Крупець, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
15.03.2024 с. Стригани, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
18.03.2024 с. Головлі, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
19.03.2024 с. Понора, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
20.03.2024 с. Вачів, Улашанівська ОТГ, Шепетівський район
21.03.2024 с. Миньківці, Улашанівська ОТГ, Шепетівський район
22.03.2024 с. Губельці, Улашанівська ОТГ, Шепетівський район
25.03.2024 с. Кривин, Нетішинська ОТГ, Шепетівський район
26.03.2024 с-ще.Чемерівці, Чемеровецька ОТГ, Кам’янець-Подільський р-н
27.03.2024 с. Жердя, Чемеровецька ОТГ, Кам’янець-Подільський р-н
28.03.2024 с. Летава, Чемеровецька ОТГ, Кам’янець-Подільський р-н
29.03.2024 с. Черче, Чемеровецька ОТГ, Кам’янець-Подільський р-н
Дата виїзду Населений пункт
02.02.2024 с.Варварівка, Славутська ОТГ, Шепетівський район
05.02.2024 с.Кам’янка, Улашанівська ОТГ, Шепетівський район
06.02.2024 с.Цвітоха, Улашанівська ОТГ, Шепетівський район
07.02.2024 с.Жуків, Улашанівська ОТГ, Шепетівський район
08.02.2024 с.Іванівка, Улашанівська ОТГ, Шепетівський район
09.02.2024 с.Ногачівка, Улашанівська ОТГ, Шепетівський район
12.02.2024 с.Хоровець, Улашанівська ОТГ, Шепетівський район
13.02.2024 с.Пашуки, Улашанівська ОТГ, Шепетівський район
14.02.2024 с.Ганнопіль, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
15.02.2024 с.Довжки, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
16.02.2024 с.В.Скнит, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
19.02.2024 с.Клепачі, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
20.02.2024 с.Киликиїв, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
21.02.2024 с.Сьомаки, Берездівська ОТГ, Шепетівський район
22.02.2024 с.Мирутин, Берездівська ОТГ, Шепетівський район
23.02.2024 с.Берездів, Берездівська ОТГ, Шепетівський район
26.02.2024 с.В.Правутин, Берездівська ОТГ, Шепетівський район
27.02.2024 с.М.Правутин, Берездівська ОТГ, Шепетівський район
28.02.2024 с.Печиводи, Берездівська ОТГ, Шепетівський район
29.02.2024 с.Хвощівка, Берездівська ОТГ, Шепетівський район
Дата виїзду Населений пункт
03.01.2024 с.Івашківці, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
04.01.2024 с.Бучая, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
08.01.2024 с.Борсуки, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
09.01.2024 с.Березівка, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
10.01.2024 с.Шелестяни, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
11.01.2024 с.Косиківці, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
12.01.2024 с.Пижівка, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
15.01.2024 с.Отроків, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
16.01.2024 с.Капустяни, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
17.01.2024 с.Глібів, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
18.01.2024 с.Глібів, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
19.01.2024 с.Вільховець, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
22.01.2024 с.Вільховець, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
23.01.2024 с.Песець, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
24.01.2024 с.Мала Стружка, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
25.01.2024 с.Заміхів, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
26.01.2024 с.Куча, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
29.01.2024 с.Куча, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
30.01.2024 с.Куражин, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
31.01.2024 с.Куражин, Новоушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
Дата виїзду Населений пункт
01.12.2023 с. Кустівці, Полонська ОТГ, Шепетівський район
04.12.2023 с. Радісне, Полонська ОТГ, Шепетівський район
05.12.2023 с. Велика Березна, Полонська ОТГ, Шепетівський район
06.12.2023 с. Нова Лабунь, Полонська ОТГ, Шепетівський район
07.12.2023 с. Пилипи Олександрівські, Віньковецька ОТГ, Хмельницький район
08.12.2023 с. Майдан Олександрівський, Віньковецька ОТГ, Хмельницький район
11.12.2023 с. Карачіївці, Віньковецька ОТГ, Хмельницький район
12.12.2023 с. Петрашівка, Віньковецька ОТГ, Хмельницький район
13.12.2023 с. Охрімівці, Віньковецька ОТГ, Хмельницький район
14.12.2023 с. Женишківці, Віньковецька ОТГ, Хмельницький район
15.12.2023 с. Дашківці, Віньковецька ОТГ, Хмельницький район
18.12.2023 с. Осламів, Віньковецька ОТГ, Хмельницький район
19.12.2023 с. Говори, Віньковецька ОТГ, Хмельницький район
20.12.2023 с. Зоряне, Віньковецька ОТГ, Хмельницький район
21.12.2023 с. Зіньків, Зіньківська ОТГ, Хмельницький район
22.12.2023 с. Покутинці, Зіньківська ОТГ, Хмельницький район
27.12.2023 с. Грим’ячка, Зіньківська ОТГ, Хмельницький район
28.12.2023 с. Яснозір`я, Зіньківська ОТГ, Хмельницький район
29.12.2023 с. Нетечинці, Зіньківська ОТГ, Хмельицький район
Дата виїзду Населений пункт
01.11.2023 с. Нова Синявка (будинок інтернат, амбулаторія), Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
02.11.2023 с. Пасічна, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
03.11.2023 смт. Стара Синява (центр ПМСД), Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
06.11.2023 с. Пилява, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
07.11.2023 с. Адампіль, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
09.11.2023 смт. Понінка, Понінківська ОТГ, Шепетівський район
10.11.2023 с. Буртин, Понінківська ОТГ, Шепетівський район
13.11.2023 с. Великі Каленичі, Полонська ОТГ, Шепетівський район
14.11.2023 с. Коханівка, Полонська ОТГ, Шепетівський район
15.11.2023 с. Адамів, Полонська ОТГ, Шепетівський район
16.11.2023 с. Сягрів, Полонська ОТГ, Шепетівський район
17.11.2023 с. Котюржинці, Полонська ОТГ, Шепетівський район
20.11.2023 с. Новолабунь, Полонська ОТГ, Шепетівський район
21.11.2023 с. Велика Березна, Полонська ОТГ, Шепетівський район
22.11.2023 с. Онацьківці, Полонська ОТГ, Шепетівський район
23.11.2023 с. Воробіївка, Полонська ОТГ, Шепетівський район
27.11.2023 с. Кустівці, Полонська ОТГ, Шепетівський район
28.11.2023 с. Котелянка, Полонська ОТГ, Шепетівський район
29.11.2023 с. Прислуч, Полонська ОТГ, Шепетівський район
30.11.2023 с. Новоселиця, Полонська ОТГ, Шепетівський район
Дата виїзду Населений пункт
02.10.2023 с. Теліжинці, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
03.10.2023 с. Залісся, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
04.10.2023 с. Цимбалівка, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
06.10.2023 с. Іванківці, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
09.10.2023 с. Харківці, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
10.10.2023 с. Панківці, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
11.10.2023 с. Гречана, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
12.10.2023 с. Бабино, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
13.10.2023 с. Ожарівка, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
16.10.2023 с. Паплинці, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
17.10.2023 с. Мисюрівка, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
18.10.2023 с. Подоляни, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
19.10.2023 с. Яблунівка, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
23.10.2023 с. Пишки, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
24.10.2023 с. Лисанівці, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
25.10.2023 с. Буглаї, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
26.10.2023 с. Йосипівка, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
27.10.2023 с. Мшанець, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
30.10.2023 с. Пилявка, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
31.10.2023 с. Чехи, Старосинявська ОТГ, Хмельницький район
Дата виїзду Населений пункт
05.09.2023 с. Клубівка, Ізяславська ОТГ, Шепетівський район
06.09.2023 с. Ліщана, Сахновецька ОТГ, Шепетівський район
07.09.2023 с. Білогородка, Ізяславська ОТГ, Шепетівський район
08.09.2023 с. Михнів, Ізяславська ОТГ, Шепетівський район
11.09.2023 с. Борисів, Плужненська ОТГ, Шепетівський район
12.09.2023 с. Плужне, Плужненська ОТГ, Шепетівський район
13.09.2023 с. Плужне, Плужненська ОТГ, Шепетівський район
14.09.2023 с. М'якоти, Плужненська ОТГ, Шепетівський район
15.09.2023 с. Кунів, Плужненська ОТГ, Шепетівський район
18.09.2023 с. Білево, Ізяславська ОТГ, Шепетівський район
19.09.2023 с. Ріпки, Ізяславська ОТГ, Шепетівський район
20.09.2023 с. Теліжинці, Сахновецька ОТГ, Шепетівський район
21.09.2023 с. Радошівка, Ізяславська ОТГ, Шепетівський район
22.09.2023 с. Радошівка, Ізяславська ОТГ, Шепетівський район
25.09.2023 с. Нове Село, Сахновецька ОТГ, Шепетівський район
26.09.2023 с. Мислятин, Ізяславська ОТГ, Шепетівський район
27.09.2023 с. Двірець, Ізяславська ОТГ, Шепетівський район
28.09.2023 с. Михля, Ізяславська ОТГ, Шепетівський район
29.09.2023 с. Тернавка, Сахновецька ОТГ, Шепетівський район
Дата виїзду Населений пункт
02.08.2023 с.Стара Ушиця, Староушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
03.08.2023 с.Гораївка, Староушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
04.08.2023 с.Нефедівці, Староушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
07.08.2023 с.Гута, Староушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
08.08.2023 с.Подільське, Староушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
09.08.2023 с.Кульчіївці, Слобідка-Кульчівецька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
10.08.2023 с.Калиння, Слобідка-Кульчівецька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
11.08.2023 с.Користова, Волочиська ОТГ, Хмельницький район
14.08.2023 с.Бальківці, Волочиська ОТГ, Хмельницький район
15.08.2023 с.Гарнишівка, Волочиська ОТГ, Хмельницький район
16.08.2023 с.Соломна, Волочиська ОТГ, Хмельницький район
17.08.2023 с.Яхнівці, Волочиська ОТГ, Хмельницький район
18.08.2023 с.Щаснівка, Волочиська ОТГ, Хмельницький район
21.08.2023 с.Попівці, Волочиська ОТГ, Хмельницький район
24.08.2023 с.Поляни, Волочиська ОТГ, Хмельницький район
25.08.2023 с.Зайчики, Волочиська ОТГ, Хмельницький район
28.08.2023 с.Вочківці, Волочиська ОТГ, Хмельницький район
29.08.2023 с.Копачівка, Волочиська ОТГ, Хмельницький район
30.08.2023 м.Волочиськ, Волочиська ОТГ, Хмельницький район
31.08.2023 м.Волочиськ, Волочиська ОТГ, Хмельницький район
Дата виїзду Населений пункт
03.07.2023 с. Вихватнівці, Китайгородська ОТГ, Кам’янець-Подільський район
05.07.2023 с. Китай город, Китайгородська ОТГ, Кам’янець-Подільський район
06.07.2023 с. Рогізна, Китайгородська ОТГ, Кам’янець-Подільський район
07.07.2023 с. Княжпіль, Слобідка-Кульчівецька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
10.07.2023 с. Жванець, Жванецька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
11.07.2023 с. Слобідка-Рихтівська, Жванецька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
12.07.2023 с. Руда, Жванецька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
13.07.2023 с. Оринін, Оринінська ОТГ, Кам’янець-Подільський район
14.07.2023 с. Привороття, Оринінська ОТГ, Кам’янець-Подільський район
 17.07.2023 с. Залісся Перше, Оринінська ОТГ, Кам’янець-Подільський район
18.07.2023 с. Подоляни, Оринінська ОТГ, Кам’янець-Подільський район
19.07.2023 с. Колодіївка, Китайгородська ОТГ, Кам’янець-Подільський район
20.07.2023 с. Устя, Слобідка-Кульчівецька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
21.07.2023 с. Велика Слобода, Слобідка-Кульчівецька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
24.07.2023 с. Кадиївці, Оринінська ОТГ, Кам’янець-Подільський район
25.07.2023 с. Стара Ушиця, Староушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
26.07.2023 с. Грушка, Староушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
27.07.2023 с. Чабанівка, Староушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
28.07.2023 с. Крушанівка, Староушицька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
31.07.2023 с. Панівці, Слобідка-Кульчівецька ОТГ, Кам’янець-Подільський район
Дата виїзду Населений пункт
01.06.2023 с. Чаньків, Дунаєвецька міська ОТГ
02.06.2023 с. Залісці, Дунаєвецька міська ОТГ
05.06.2023 с. Зеленче, Дунаєвецька міська ОТГ
06.06.2023 с. Січинці, Дунаєвецька міська ОТГ
07.06.2023 с. Маків, Маківська ОТГ
08.06.2023 с. Михалівка, Маківська ОТГ
12.06.2023 с. Гута Яцьковецька, Дунаєвецька міська ОТГ
13.06.2023 с. Голозубинці, Дунаєвецька міська ОТГ
14.06.2023 с. Великий Жванчик, Дунаєвецька міська ОТГ
 15.06.2023 с. Велика Побійна, Дунаєвецька міська ОТГ
19.06.2023 с. Лисець, Дунаєвецька міська ОТГ
20.06.2023 с. Нестерівці, Дунаєвецька міська ОТГ
21.06.2023 с. Пільний Мукарів, Дунаєвецька міська ОТГ
22.06.2023 с. Рахнівка, Дунаєвецька міська ОТГ
23.06.2023 с. Миньківці, Дунаєвецька міська ОТГ
26.06.2023 с. Міцівці, Новодунаєвецька ОТГ
27.06.2023 с. Тинна, Новодунаєвецька ОТГ
28.06.2023 с. Томашівка, Новодунаєвецька ОТГ
29.06.2023 с. Лошківці, Новодунаєвецька ОТГ
30.06.2023 с. Маліївці, Новодунаєвецька ОТГ
Дата виїзду Населений пункт
01.05.2023 с. Шпиченці, Деражнянська ОТГ
02.05.2023 с. Судилків, Судилківська ОТГ
04.05.2023 с. Хролин, Судилківська ОТГ
05.05.2023 с. Зяньківці, Деражнянська ОТГ
08.05.2023 смт. Лозове, Деражнянська ОТГ
09.05.2023 с. Ленківці, Ленковецька ОТГ
11.05.2023 с. Гриців, Грицівська ОТГ
12.05.2023 с. Маниківці, Деражнянська ОТГ
15.05.2023 с. Гатна, Деражнянська ОТГ
 16.05.2023 с. Чотирбоки, Ленковецька ОТГ
18.05.2023 с. Плесна, Шепетівська ОТГ
19.05.2023 с. Божиківці, Деражнянська ОТГ
22.05.2023 с. Загінці, Деражнянська ОТГ
23.05.2023 с. Новосілка, Деражнянська ОТГ
24.05.2023 с. Нижнє, Деражнянська ОТГ
25.05.2023 с. Яськівці, Деражнянська ОТГ
26.05.2023 с. Яблунівка, Деражнянська ОТГ
29.05.2023 с. Згарок, Вовковинецька ОТГ
30.05.2023 смт. Вовковинці, Вовковинецька ОТГ
31.05.2023 с. Радівці, Вовковинецька ОТГ
Дата виїзду Населений пункт
03.04.2023 с. Гриців, Грицівська ОТГ
04.04.2023 с. Летава, Чемеровецька ОТГ
05.04.2023 с. Заріччя, Чемеровецька ОТГ
11.04.2023 с. Жердя, Чемеровецька ОТГ
12.04.2023 с. Сульжин, Ленковецька ОТГ
13.04.2023 с. Летава, Чемеровецька ОТГ
18.04.2023 с. Мокіївці, Ленковецька ОТГ
19.04.2023 с. Михайлючка, Михайлюцька ОТГ
20.04.2023 с. Більське, Чемеровецька ОТГ
21.04.2023 с. Черче, Чемеровецька ОТГ
24.04.2023 с. Корчик, Михайлюцька ОТГ
25.04.2023 с. Сокиринці, Чемеровецька ОТГ
26.04.2023 с. Чорна, Чемеровецька ОТГ
27.04.2023 с. Вишнівчик, Чемеровецька ОТГ
28.04.2023 с. Свіршківці, Чемеровецька ОТГ
Дата виїзду Населений пункт
01.03.2023 с. Веснянка, Старокостянтинівська громада
02.03.2023 с. Ладиги, Остропільська громада
03.03.2023 с. Сахнівці, Старокостянтинівська громада
06.03.2023 с. Зеленці, Старокостянтинівська громада
07.03.2023 с. Пеньки, Старокостянтинівська громада
08.03.2023 с. Попівці, Старокостянтинівська громада
13.03.2023 с. ВеликийЧернятин, Старокостянтинівська громада
14.03.2023 с. МалийЧернятин, Старокостянтинівська громада
15.03.2023 с. ВеликіМацевичі, Старокостянтинівська громада
16.03.2023 с. Огіївці, Старокостянтинівська громада
17.03.2023 с. Радківці, Старокостянтинівська громада
20.03.2023 с. ВолицяКерекешина, Старокостянтинівська громада
21.03.2023 с. Верхняки, Миролюбненська громада
22.03.2023 с. ВеликіМацевичі, Старокостянтинівська громада
23.03.2023 с. Западинці, Красилівська громада
24.03.2023 с. Кузьмин, Щиборівська громада
27.03.2023 с. Чернелівка, Красилівська громада
28.03.2023 смт. Антоніни, Антонінська громада
29.03.2023 с. Заслучне, Заслучненська громада
30.03.2023 с. Кульчини, Красилівська громада
31.03.2023 с. Зозулинці, Заслучненська громада
Дата виїзду Населений пункт
01.02.2023 с. Ставищани
02.02.2023 смт. Білогір’я
03.02.2023 с. Ямпіль
06.02.2023 с. Квітневе
07.02.2023 с. Розсоша
08.02.2023 с. Малиничі
09.02.2023 с. Лісові Гринівці
10.02.2023 с. Ружичанка
13.02.2023 с. Виноградівка
14.02.2023 с. Стуфчинці
15.02.2023 с. Гвардійське
16.02.2023 с. Перегінка
17.02.2023 с. Аркадіївці
20.02.2023 с. Новокостянтинів
21.02.2023 с. Голенищеве
22.02.2023 с. Грушківці
23.02.2023 с. Шарівка
24.02.2023 с. Сутківці
27.02.2023 с. Солобківці
28.02.2023 с. Москалівка
Виконавець

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР В СКЛАДІ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ» ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 76,

0382 657 353

www.hol.com.ua


...
Львівська

Графік виїзду

...
Івано-Франківська

Графік виїзду

...
Тернопільска

Графік виїзду

...
Хмельницька

Графік виїзду

...
Вінницька

Графік виїзду

...
Волинська

Графік виїзду

...
Житомирська

Графік виїзду

...
Чернівецька

Графік виїзду

...
Закарпатська

Графік виїзду

...
Рівненська

Графік виїзду

...
Херсонська

Графік не публічний