Вінницька область

Дата виїзду Населений пункт
03.06.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ с. Куманівка
04.06.2024 Вінницький р-н., Липовецька ОТГ с. Михайлівка
05.06.2024 Вінницький р-н., Липовецька ОТГ с. Щаслива
06.06.2024 Хмільницький р-н., Глуховецька ОТГ с. Пляхова
07.06.2024 Хмільницький р-н., Козятинська ОТГ м. Козятин
10.06.2024 Хмільницький р-н., Самгородська ОТГ с. Самгородок
11.06.2024 Тульчинський р-н., Піщанська ОТГ с. Піщанка
12.06.2024 Тульчинський р-н., Піщанська ОТГ с. Піщанка
13.06.2024 Тульчинський р-н., Піщанська ОТГ с. Піщанка
14.06.2024 Тульчинський р-н., Піщанська ОТГ с. Дмитрашківка
17.06.2024 Тульчинський р-н., Піщанська ОТГ с. Рудниця
18.06.2024 Тульчинський р-н., Піщанська ОТГ с. Чорномин
19.06.2024 Тульчинський р-н., Піщанська ОТГ с. Миролюбівка
20.06.2024 Тульчинський р-н., Піщанська ОТГ с. Ставки
21.06.2024 Тульчинський р-н., Піщанська ОТГ с. Яворівка
24.06.2024 Тульчинський р-н., Піщанська ОТГ с. Городище
25.06.2024 Тульчинський р-н., Піщанська ОТГ с. Рудницьке
26.06.2024 Тульчинський р-н., Піщанська ОТГ с. Козлівка
27.06.2024 Хмільницький р-н, Калинівська ОТГ с. Корделівка
28.06.2024 Хмільницький р-н., Самгородська ОТГ с. Йосипівка
Дата виїзду Населений пункт
07.05.2024 Хмільницький р-н., Самгородська ОТГ с. Самгородок
08.05.2024 Хмільницький р-н., Самгородська ОТГ с. Самгородок
09.05.2024 Хмільницький р-н., Самгородська ОТГ м. Козятин
13.05.2024 Хмільницький р-н., Самгородська ОТГ с. Йосипівка
14.05.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ с. Махнівка
15.05.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ с. Вовчинець
16.05.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ с. Юрівка
17.05.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ с. Садове
20.05.2024  Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ с. Марківці
21.05.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ с. Поличенці
22.05.2024 Могилів-Подільський р-н., Вендичанська ОТГ с. Сугаки
23.05.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ с. Молотківці
24.05.2024 Хмільницький р-н., Калинівська ОТГ с. Корделівка
27.05.2024 Хмільницький р-н., Іванівська ОТГ с. Пиків
28.05.2024 Хмільницький р-н., Глуховецька ОТГ с. Глухівці
29.05.2024 Хмільницький р-н., Іванівська ОТГ с. Іванів
30.05.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ с. Перемога
31.05.2024 Хмільницький р-н., Іванівська ОТГ с. Гущинці
Дата виїзду Населений пункт
01.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ, с. Ялтушків
02.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ, с. Терешки
03.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ, с. Балки
04.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ, с. Кузьминці
05.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ, с. Лука-Барська
08.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ, ст. Бар
09.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ, с. Іванівці
10.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ, с.Підлісний Ялтушків
11.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ, с. Гармаки
12.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ, с. Мигалівці
15.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ, с. Журавлівка
16.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ,  с. Міжлісся
17.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ,  с. Митки
18.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ,  с. Мальчівці
19.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ,  с. Киянівка
22.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ, с. Комарівці
23.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ,  с. Гулі
24.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ,  с. Матейків
25.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ,  с. Гайове
26.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ,  с. Ходаки
29.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ,  с. Черешневе
30.04.2024 Жмеринський р-н, Барська ОТГ, с. Чемериське
Дата виїзду Населений пункт
01.03.2024 Хмільницький р-н., Глуховецьке ОТГ, с. Вернигородок
04.03.2024 Жмеринський р-н., Мурафська ОТГ, с. Пеньківка
05.03.2024 Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с. Михайлівка
06.03.2024 Хмільницький р-н., Самгородська ОТГ, с. Самгородок
07.03.2024 Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с. Щасливе
11.03.2024 Могилів-Подільський р-н., Вендичанська ОТГ, с. Сугаки
12.03.2024 Хмільницький р-н., Калинівська ОТГ, с. Лісова Лисіївка
13.03.2024 Хмільницький р-н., Калинівська ОТГ, с. Нова Гребля 
14.03.2024  Хмільницький р-н., Козятинська ОТГ, м. Козятин
15.03.2024 Хмільницький р-н., Калинівська ОТГ, с. Дружелюбівка
18.03.2024 Могилів-Подільський р-н., Вендичанька ОТГ, с. Тропове
19.03.2024 Хмільницький р-н., Калинівська ОТГ, с. Глинськ
20.03.2024 Хмільницький р-н., Калинівська ОТГ, с. Бережани
21.03.2024 Хмільницький р-н., Самгородське ОТГ, с. Йосипівка
22.03.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ, с. Махнівка
25.03.2024 Хмільницький р-н., Калинівська ОТГ, с. Черепашинці
26.03.2024 Хмільницький р-н., Калинівська ОТГ, с. Корделівка
27.03.2024 Хмільницький р-н., Самгородське ОТГ, с. Дубові Махаринці
28.03.2024 Хмільницький р-н., Іванівське ОТГ, с. Іванів
29.03.2024 Хмільницький р-н., Іванівське ОТГ, с. Іванів
Дата виїзду Населений пункт
15.02.2024 Жмеринський р-н., Мурафська ОТГ с. Пеньківка
16.02.2024 Жмеринський р-н., Мурафська ОТГ с. Мурафа
19.02.2024 Хмільницький р-н., МахнівськаОТГ с. Махнівка
20.02.2024 Хмільницький р-н., МахнівськаОТГ с. Тернівка
21.02.2024 Гайсинський р-н., Ободівська ОТГ с. Ободівка
22.02.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ с. Перемога
23.02.2024 Хмільницький р-н., Глуховецька ОТГ с. Глухівці
26.02.2024 Хмільницький р-н., Глуховецька ОТГ с. Бродецьке
27.02.2024 Хмільницький р-н., Глуховецька ОТГ с. Білопілля
28.02.2024 Хмільницький р-н., Глуховецька ОТГ с. Жежелів
29.02.2024 Хмільницький р-н., Глуховецька ОТГ с. Непедівка
Дата виїзду Населений пункт
09.01.2024  Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с. Щаслива
10.01.2024 Гайсинський р-н., Ободівська ОТГ, с. Ободівка
11.01.2024 Могилів Подільський р-н., Вендичанська ОТГ, с. Сугаки
12.01.2024 Могилів Подільський., Вендичанська ОТГ, с. Тропове
15.01.2024  Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с. Росоша
16.01.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ, с. Махнівка
17.01.2024  Хмільницький р-н., МахнівськаОТГ, с. Махнівка
18.01.2024  Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ, с. Махнівка
22.01.2024  Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ, с. Вовчинець
23.01.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ, с. Поличенці
24.01.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ, с. Тернівка
25.01.2024  Хмільницький р-н, Махнівська ОТГ, с. Безіменне
26.01.2024  Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ, с. Юрівка
29.01.2024  Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с. Михайлівка
30.01.2024 Гайсинський р-н., Ободівська ОТГ, с. Ободівка
31.01.2024 Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с. Михайлівка
Дата виїзду Населений пункт
01.12.2023 Могилів-Подільський р-н., Яришівськаа ОТГ, с. Козлів
04.12.2023  Могилів-Подільський р-н., Яришівська ОТГ, с.Липчани
05.12.2023 Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с.Щаслива
06.12.2023 Вінницький р-н., Тиврівська ОТГ, с.Могилівка
07.12.2023 Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с.Росоша
08.12.2023 Вінницький р-н., Тиврівська ОТГ, с.Демидівка
11.12.2023 Моилів-Подільський р-н., Мурованокуриловецька ОТГ, с.Вищеольчедаїв
12.12.2023 Гайсинський р-н., Липовецька ОТГ, с.Зозів
13.12.2023 Гайсинський р-н., Ободівська ОТГ, с. Ободівка
14.12.2023 Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с. Лукашівка
18.12.2023 Гайсинський р-н., Тростянецька ОТГ, с. Гордіївка
19.12.2023 Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с. Війтівці
20.12.2023 Гайсинський р-н., Тростянецька ОТГ, с. Северинівка
21.12.2023 Гайсинський р-н., Тростянецька ОТГ, с. Летківка
22.12.2023 Вінницькїй р-н., Тростянецька ОТГ, с. Ілляшівка
26.12.2023 Жмеринський р-н., Мурафська ОТГ, с. Мурафа
27.12.2023 Могилів-Подільський р-н., Ямпільська ОТГ, с. Дзигівка
28.12.2023 Жмеринський р-н., Мурафська ОТГ, с. Пеньківка
Дата виїзду Населений пункт
02.11.2023 Вінницький р-н., Літинська ОТГ с. Дяківці
03.11.2023 Гайсинський р-н., Тростянецька ОТГ, с. Ілляшівка
06.11.2023 Гайсинський р-н., Тростянецька ОТГ с. Четвертинівка
07.11.2023 Вінницький р-н., Іллінецька ОТГ, с. Сорока
08.11.2023 Гайсинський р-н., Тростянецька ОТГ, с. Гордіївка
09.11.2023 Гайсинський р-н., Тростянецька ОТГ, с. Демидівка
10.11.2023 Гайсинський р-н., Тростянецька ОТГ, с. Летківка
13.11.2023 Гайсинський р-н., Тростянецька ОТГ, с. Северинівка
14.11.2023 Вінницький р-н., Іллінецька ОТГ, с. Бабин
15.11.2023 Гайсинський р-н., Тростянецька ОТГ, с. Олександрівка
16.11.2023 Гайсинський р-н., Тростянецька ОТГ, с. Глибочок
17.11.2023 Могилів-Подільський р-н., Ямпільська ОТГ, с. Цекинівка
20.11.2023 Вінницький р-н., Іллінецька ОТГ, с. Жорнище
21.11.2023 Гайсинський р-н., Тростянецька ОТГ, с. Савинці
22.11.2023 Гайсинський р-н., Ободівська ОТГ, с. Ободівка
23.11.2023 Вінницький р-н., Іллінецька ОТГ, с. Борисівка
24.11.2023 Могилів-Подільський р-н., Ямпільська ОТГ, с. Велика Кісниця
27.11.2023 Могилів-Подільський р-н., Вендичанська ОТГ, с. Кукавка
28.11.2023 Могилів-Подільський р-н., Вендичанська ОТГ, смт. Вендичани
30.11.2023 Могилів-Подільський р-н., Вендичанська ОТГ, с. Сугаки
Дата виїзду Населений пункт
03.10.2023 Могилів-Подільський р-н. Вендичанська ОТГ; с. Вендичани
04.10.2023 Могилів-Подільський р-н. Вендичанська ОТГ; с. Сліди
05.10.2023 Могилів-Подільський р-н. Вендичанська ОТГ; с. Серебринець
06.09.2023 Могилів-Подільський р-н. Вендичанська ОТГ; с. Вендичани
09.10.2023 Могилів-Подільський р-н. Ямпільська ОТГ; с. Петрашівка
10.10.2023 Могилів-Подільський р-н. Ямпільська ОТГ; с. Буша
11.10.2023 Могилів-Подільський р-н. Ямпільська ОТГ; с. Кісниця
12.10.2023 Могилів-Подільський р-н. Ямпільська ОТГ; с. Цекинівка
13.10.2023 Вінницький р-н. Літинська ОТГ; с. Бруслинів
16.10.2023 Могилів-Подільський р-н. Ямпільська ОТГ; с. Климбівка
17.10.2023 Могилів-Подільський р-н. Ямпільська ОТГ; с. Слобода
19.10.2023 Вінницький р-н. Літинська ОТГ; с. Осолинка
20.10.2023 Вінницький р-н. Літинська ОТГ; с. Багринівці
23.10.2023 Могилів-Подільський р-н. Ямпільська ОТГ; с. Дзигівка
24.10.2023 Вінницький р-н. Літинська ОТГ; с. Трибухи
25.10.2023 Вінницький р-н. Літинська ОТГ; с. Городище
26.10.2023 Тульчинський р-н. Крижопільська ОТГ; с. Соколівка
27.10.2023 Могилів-Подільський р-н. Муровано-Куриловецька ОТГ; с. Вищельочедаїв
30.10.2023 Могилів-Подільський р-н. Яришівська ОТГ; с. Яришів
31.10.2023 Могилів-Подільський р-н. Яришівська ОТГ; с. Яришів
Дата виїзду Населений пункт
01.09.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Мончин
04.09.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Надросся
05.09.2023 Гайсинський р-н. Тростянецька ОТГ ; с. Верхівка
06.09.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Морозівка
07.09.2023 Вінницький р-н. Іллінецька ОТГ; с. Борисівка
08.09.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Очеретня
11.09.2023 Вінницький р-н. Іллінецька ОТГ; с. Сорока
12.09.2023 Вінницький р-н. Іллінецька ОТГ; с. Бабин
13.09.2023 Гайсинський р-н. Чечельницька ОТГ; с. Каташин
14.09.2023 Гайсинський р-н. Тростянецька ОТГ; с. Капустяни
15.09.2023 Гайсинський р-н. Чечельницька ОТГ; с. Жабокричка
18.09.2023 Гайсинський р-н. Чечельницька ОТГ; с. Рогізка
19.09.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Андрушівка
21.09.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Павлівка
22.09.2023 Гайсинський р-н. Тростянецька ОТГ; с. Оляниця
25.09.2023 Вінницький р-н. Іллінецька ОТГ; с. Жорнище.
26.09.2023 Гайсинський р-н. Чечельницька ОТГ; с. Попова-Гребля
27.09.2023 Гайсинський р-н. Чечельницька ОТГ; с. Бондурівка
28.09.2023 Гайсинський р-н. Тростянецька ОТГ; с. Цибулівка
29.09.2023 Гайсинський р-н. Тростянецька ОТГ; с. Тростянчик
Дата виїзду Населений пункт
01.08.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Новофастів
03.08.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Плисків
04.08.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Степанки
07.08.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Мончин
08.08.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Дзюньків
10.08.2023 Тульчинський р-н. Брацлавська ОТГ; с. Новоселівка
11.08.2023 Тульчинський р-н. Брацлавська ОТГ; с. Забужжя
14.08.2023 Тульчинський р-н. Брацлавська ОТГ; с. Брацлав
15.08.2023 Жмеринський р-н. Жмеринська ОТГ; с.Мартинівка
16.08.2023 Жмеринський р-н. Жмеринська ОТГ; с.Дубова
17.08.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Ширмівка
18.08.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Гопчиця
21.08.2023 Жмеринський р-н. Жмеринська ОТГ; с. Браїлів
22.08.2023 Жмеринський р-н. Станіславчицька ОТГ; с. Мовчани
23.08.2023 Жмеринський р-н. Жмеринська ОТГ; с. Жуківці
24.08.2023 Жмеринський р-н. Жмеринська ОТГ; с. Коростівці
28.08.2023 Жмеринський р-н. Станіславчицька ОТГ ; с. Кам’яногірка
29.08.2023 Жмеринський р-н. Станіславчицька ОТГ; с. Станіславчик
30.08.2023 Жмеринський р-н. Станіславчицька ОТГ; с. Лука-Мовчанська
31.08.2023 Вінницький р-н. Погребищенська ОТГ; с. Розкопане
Дата виїзду Населений пункт
03.07.2023 Тульчинський р-н. Брацлавська ОТГ; с. Бугаків
04.07.2023 Тульчинський р-н. Брацлавська ОТГ; с. Забужжя
05.07.2023 Тульчинський р-н.Брацлавська ОТГ; с. Вишківці
06.07.2023 Тульчинський р-н. Брацлавська ОТГ; с. Монастирське
07.07.2023 Тульчинський р-н. Брацлавська ОТГ; с. Гриненки
10.07.2023 Тульчинський р-н. Брацлавська ОТГ; с. Вовчок
11.07.2023 Тульчинський р-н. Брацлавська ОТГ; с. Зяньківці
12.07.2023 Тульчинський р-н. Брацлавська ОТГ; с. Новоселівка
13.07.2023р. Тульчинський р-н. Брацлавська ОТГ; с. Грабовець
17.07.2023 Тульчинський р-н. Брацлавська ОТГ; с. Скрицьке
18.07.2023 Тульчинський р-н. Брацлавська ОТГ; с. Довжок
19.07.2023 Вінницький р-н. Іллінецька ОТГ; с. Сорока
20.07.2023 Вінницький р-н. Іллінецька ОТГ; с. Жорнище
21.07.2023 Жмеринський р-н. Жмеринська ОТГ; с. Кармалюкове
24.07.2023 Тульчинський р-н. Шпиківська ОТГ; с. Ярове
25.07.2023 Тульчинський р-н. Вапнярська ОТГ; смт. Вапнярка
26.07.2023 Тульчинський р-н. Шпиківська ОТГ; с. Стрільники
27.07.2023 Тульчинський р-н. Шпиківська ОТГ; смт. Шпиків
28.07.2023 Тульчинський р-н. Шпиківська ОТГ; с. Рахни-Лісові
29.07.2023 Тульчинський р-н. Шпиківська ОТГ; с. Торків
Дата виїзду Населений пункт
01.06.2023 Вінницький р-н. Іллінецька ОТГ; с. Бабин
02.06.2023 Вінницький р-н. Іллінецька ОТГ; с. Жорнище
05.06.2023 Вінницький р-н. Іллінецька ОТГ; с. Сорока
06.06.2023 Вінницький р-н. Іллінецька ОТГ; с. Тягун
07.06.2023 Вінницький р-н. Іллінецька ОТГ; с. Борисівка
08.06.2023 Вінницький р-н. Сутиська ОТГ; с. Сутиски
09.06.2023 Жмеринський р-н., Мурафська ОТГ, с. Михайлівка
12.06.2023 Жмеринський р-н., Мурафська ОТГ; с. Юхимівка
13.06.2023 Вінницький р-н., Сутисківська ОТГ, с. Сутиски
14.06.2023 Жмеринський р-н. Жмеринська ОТГ; смт. Браїлів
19.06.2023 Жмеринський р-н. Жмеринська ОТГ; с. Кармалюкове
20.06.2023 Тульчинський р-н. Вапнярська ОТГ; смт.Вапнярка
21.06.2023 Жмеринський р-н. Жмеринська ОТГ; с. Тарасівка
22.06.2023 Тульчинський р-н. Шпиківська ОТГ; с. Стрільники
23.06.2023 Жмеринський р-н. Жмеринська ОТГ смт. Браїлів
26.06.2023 Жмеринський р-н. Жмеринська ОТГ; с. Мартинівка
27.06.2023 Жмеринський р-н. Станіславчицька ОТГ; с. Станіславчик
28.06.2023 Жмеринський р-н. Станіславчицька ОТГ; с. Носківці
29.06.2023 Жмеринський р-н. Жмеринська ОТГ; с. Почапинці
30.06.2023 Жмеринський р-н. Станіславчицька ОТГ; с.Кацмазів
Дата виїзду Населений пункт
01.05.2023 Тульчинський р-н., Шпиківська ОТГ, с. Юрківка
02.05.2023 Тульчинський р-н., Шпиківська ОТГ, с. Рахни Лісові
03.05.2023 Тульчинський р-н., Шпиківська ОТГ, с. Вулига
04.05.2023 Тульчинський р-н., Шпиківська ОТГ, с. Печера
08.05.2023 Тульчинський р-н., Шпиківська ОТГ, с. Стрільники
09.05.2023 Тульчинський р-н., Шпиківська ОТГ, с. Рахни Лісові
10.05.2023 Тульчинський р-н., Ваинярська ОТГ, с. Вапнярка
11.05.2023 Тульчинський р-н., Вапнярська ОТГ, с. Вапнярка
12.5.2023 Вінницький р-н., Сутисківська ОТГ, с. Сутиски
15.05.2023 Вінницький р-н., Іллінсцька ОТГ, с. Бабин
16.05.2023 Жмеринський р-н., Мурафська ОТГ, с. Михайлівка 1
17.05.2023 Вінницький р-н., Тиврівська ОТГ, с. Строїнці
18.05.2023 Вінницький р-н., Іллінецька ОТГ, с. Жорнище
19.05.2023 Вінницький р-н., Іллінецька ОТГ, с. Сорока 1
22.05.2023 Тульчинський р-н., Вапнярська ОТГ, с. Вапнярка І
23.05.2023 Могилів-Подільський р-н., Чернівецька ОТГ, с. Борівка 1
24.05.2023 Могилів-Подільський р-н., Чернівецька ОТГ, с. Сокіл 1
25.05.2023 Могилів-Подільський р-н., Чернівецька ОТГ, с. Біляни
29.05.2023 Вінницький р-н., Сутисківська ОТГ, с. Сутиски
30.05.2023 Вінницький р-н., Іллінецька ОТГ, с. Борисівка 1
Дата виїзду Населений пункт
04.04.2023 Вінницький р-н., Тиврівська ОТГ, Строєнці;
05.04.2023 Вінницький р-н., Тиврівська ОТГ, Тиврів;
06.04.2023 Вінницький р-н., Сутисківська ОТГ, Сутиски;
07.04.2023 Тульчинський р-н., Шпиківська ОТГ, Шпиків;
11.04.2023 Вінницький р-н., Сутисківська ОТГ, Сутиски;
12.04.2023 Тульчинський р-н., Шпиківська ОТГ, Шпиків ;
18.04.2023 Тульчинський р-н., Вапнярська ОТГ, Вапнярка;
19.04.2023 Тульчинський р-н., Вапнярська ОТГ, Вапнярка;
20.04.2023 Тульчинський р-н., Вапнярська ОТГ, Вапнярка;
24.04.2023 Жмеринський р-н., Шаргородська ОТГ, Шаргород;
25.04.2023 Вінницький р-н., Тиврівська ОТГ, Жахнівка;
27.04.2023 Жмеринський р-н., Шаргородська ОТГ Шаргород;
28.04.2023 Тульчинський р-н., Шпиківська ОТГ, Шпиків;
Дата виїзду Населений пункт
02.03.2023 Строїнці, Тиврівська ОТГ, Вінницький р-н
07.03.2023 Джурин, Джуринська ОТГ, Жмеринський р-н
09.03.2023 Сутиски, Сутиська ОТГ, Вінницький р-н
14.03.2023 Сутиски, Сутиська ОТГ, Вінницький р-н
16.03.2023 Джурин, Джуринська ОТГ, Жмеринський р-н
21.03.2023 Деребчин, Джуринська ОТГ, Жмеринський р-н
23.03.2023 Шаргород, Шаргородська ОТГ, Жмеринський р-н
28.03.2023 Шаргород, Шаргородська ОТГ, Жмеринський р-н
30.03.2023 Джурин, Джуринська ОТГ, Жмеринський р-н
Дата виїзду Населений пункт
14.02.2023-16.02.2023 Гніванська ОТГ
21.02.2023-23.02.2023 Тиврівська ОТГ
28.02.2023 Сутиська ОТГ 
Виконавець

КНП «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»

м. Вінниця, вул. Пирогова, 46

(0432) 671-361

www.vokl.org


...
Львівська

Графік виїзду

...
Івано-Франківська

Графік виїзду

...
Тернопільска

Графік виїзду

...
Хмельницька

Графік виїзду

...
Вінницька

Графік виїзду

...
Волинська

Графік виїзду

...
Житомирська

Графік виїзду

...
Чернівецька

Графік виїзду

...
Закарпатська

Графік виїзду

...
Рівненська

Графік виїзду

...
Херсонська

Графік не публічний