Рівненська область

Дата виїзду Населений пункт
03.06.2024 Сарненський р-н, Висоцька ТГ, с. Рудня
04.06.2024 Сарненський р-н, Висоцька ТГ, с. Висоцьк I ден.
05.06.2024 Сарненський р-н, Висоцька ТГ, с. Висоцьк II ден.
06.06.2024 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Залужжя
07.06.2024 Сарненський р-н, Висоцька ТГ, с. Вербівка
10.06.2024 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с.Бережки
11.06.2024 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Колки
12.06.2024 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Кривиця
13.06.2024 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Тумень
14.06.2024 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Городище
17.06.2024 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Селець I ден.
18.06.2024 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Селець II ден.
19.06.2024 Сарненський р-н, Висоцька ТГ, с. Золоте
20.06.2024 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Осова
21.06.2024 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Орв’яниця I ден.
24.06.2024 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Орв’яниця II ден.
25.06.2024 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Лютинськ
26.06.2024 Сарненський р-н, Висоцька ТГ, с. Людинь
27.06.2024 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Трипутня
28.06.2024 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, с. Гоща
Дата виїзду Населений пункт
01.05.24 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Сварицевичі I ден.
02.05.24 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Сварицевичі II ден.
07.05.24 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Великі Озера
08.05.24 Дубенський р-н, Радивилівська ТГ, с. Підзамче
09.05.24 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, с. Синів
10.05.24 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, с.Гоща
13.05.24 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с.Великі Озера
15.05.24 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Залужжя
16.05.24 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Берестя I ден
17.05.24 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Берестя II ден
20.05.24 Сарненський р-н, Миляцька ТГ, с. Переброди I ден
21.05.24 Сарненський р-н, Миляцька ТГ, с. Переброди II ден
22.05.24 Сарненський р-н, Миляцька ТГ, с. Удрицьк
23.05.24 Рівненський р-н, Березнівська ТГ, с. Тишиця
24.05.24 Сарненський р-н, Миляцька ТГ, с. Смороцьк
27.05.24 Сарненський р-н, Миляцька ТГ, с. Жадень
28.05.24 Сарненський р-н, Миляцька ТГ, с. Милячі I ден
29.05.24 Сарненський р-н, Миляцька ТГ, с. Милячі II ден
30.05.24 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Бережниця
31.05.24 Сарненський р-н, Дубровицька ТГ, с. Підлісне
Дата виїзду Населений пункт
01.04.24 Дубенський р-н, Крупецька ТГ, с. Теслугів
02.04.24 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, с.Бочаниця
03.04.24 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, с. Симонів
04.04.24 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, с. Курозвани
05.04.24 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, селище Гоща
08.04.24 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, селище Гоща
09.04.24 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, с. Воскодави
10.04.24 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, с. Жаврів
11.04.24 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, с. Тучин
12.04.24 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, селище Гоща
15.04.24 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, селище Гоща
17.04.24 Рівненський р-н, Гощанська ТГ, селище Гоща
Дата виїзду Населений пункт
01.03.2024 Дубенський р-н, Млинівська ТГ, с. Пітушків
04.03.2024 Дубенський р-н, Боремельська ТГ, с.Малеве
05.03.2024 Рівненський р-н, Гощанське ТГ, с. Малятин
06.03.2024 Рівненський р-н, Гощанське ТГ, с. Тучин
07.03.2024 Рівненський р-н, Гощанське ТГ, с. Липки
08.03.2024 Рівненський р-н, Великомежиріцька ТГ, с. Невірків
11.03.2024 Дубенський р-н, Млинівська ТГ, с. Довгошиї
13.03.2024 Дубенський р-н, Млинівська ТГ, с. Посників
14.02.2024 Рівненський р-н, Гощанське ТГ, с. Пустомити
15.03.2024 Рівненський р-н, Гощанське ТГ, с.Русивель I ден.
18.03.2024 Рівненський р-н, Гощанське ТГ, с.Русивель I I ден.
19.03.2024 Рівненський р-н, Великомежиріцька ТГ, c. Великі Межиричі
20.03.2024 Дубенський р-н, Радивилівська ТГ, с. Підзамче
21.03.2024 Гощанський р-н, Гощанське ТГ, с. Майків
22.03.2024 Гощанський р-н, Гощанське ТГ, с. Федорівка
25.03.2024 Гощанський р-н, Великомежиріцька ТГ, с. Мала Совпа
26.03.2024 Гощанський р-н, Великомежиріцька ТГ, с. Щекичин
27.03.2024 Дубенський р-н, Боремельська ТГ, с. Боремель
28.03.2024 Гощанський р-н, Бугринська ТГ, с. Бугрин I ден.
29.03.2024 Гощанський р-н, Бугринська ТГ, с. Бугрин Iiден.
Дата виїзду Населений пункт
01.02.2024 Дубенський р-н, Радивилівська ТГ, с. Сестрябин
02.02.2024 Дубенський р-н, м. Дубно
05.02.2024 Дубенський р-н, Козинська ТГ, с. Станіславе
06.02.2024 Дубенський р-н, Козинська ТГ, с.Савчук
07.02.2024 Дубенський р-н, Демидівська ТГ, с.Вовковий
08.02.2024 Дубенський р-н, Крупецька ТГ, с.Рідків
09.02.2024 Дубенський р-н, Тараканівська ТГ, с.Тараканів
12.02.2024 Дубенський р-н, Млинівська ТГ, с. Малі Дорогостаї
14.02.2024 Дубенський р-н, Демидівська ТГ, с.Вербень
15.02.2024 Дубенський р-н, Демидівська ТГ, с.Товпижин
16.02.2024 Дубенський р-н, м. Дубно
19.02.2024 Дубенський р-н, Демидівська ТГ, с.Рудка
20.02.2024 Дубенський р-н, Демидівська ТГ, с. Хрінники I ден.
21.02.2024 Дубенський р-н, Демидівська ТГ, с. Хрінники II ден.
22.02.2024 Дубенський р-н, Демидівська ТГ, с. Глибоке
23.02.2024 Дубенський р-н, Демидівська ТГ, с. Острів
26.02.2024 Дубенський р-н, Демидівська ТГ, с. Пляшева
27.02.2024 Дубенський р-н, Демидівська ТГ,  с. Солоніво
28.02.2024 Дубенський р-н, Крупецька ТГ, с. Теслугів
29.02.2024 Костопільский р-н, Головинська ТГ, с.Злазне
Дата виїзду Населений пункт
01.12.2023 Дубенська ОТГ, м. Дубно, вул. Д.Галицького 17
02.01.2024 Дубенський р-н, Козинська ТГ, с. Козин
03.01.2024 Дубенський р-н, Козинська ТГ, с. Козин
04.01.2024 Дубенський р-н, Козинська ТГ, с. Зарічне
05.01.2024 Дубенський р-н, Козинська ТГ, с. Зарічне
09.01.2024 Дубенський р-н, Крупецька ТГ, с. Хотин
10.01.2024 Дубенський р-н, Радивилівська ТГ, с.Башарівка
11.01.2024 Дубенський р-н, Радивилівська ТГ, с.Башарівка
12.01.2024 Дубенський р-н, Крупецька ТГ, с.Ситне
15.01.2024 Дубенський р-н, Радивилівська ТГ, с. Підзамче
16.01.2024 Дубенський р-н, Бокіймівська ТГ, с. Бокійма
17.01.2024 Дубенський р-н, Козинська ТГ, с.Гранівка
18.01.2024 Дубенський р-н, Козинська ТГ, с. Дубини
22.01.2024 Дубенський р-н, Млинівська ТГ, с. Довгошиї
23.01.2024 Дубенський р-н, Млинівська ТГ, с.Новоселівка
24.01.2024 Дубенський р-н, Козинська ТГ, с.Іванівка
25.01.2024 Дубенський р-н, Крупецька ТГ, с.Ситне
26.01.2024 Дубенський р-н, Боремельська ТГ, с.Боремель
29.01.2024 Дубенський р-н, Боремельська ТГ, с.Маливо
30.01.2024 Дубенський р-н, Боремельська ТГ, с.Золочівка
31.01.2024 Дубенський р-н, Острожецька ТГ, с. Острожець
Дата виїзду Населений пункт
01.12.2023 Дубенська ОТГ, м. Дубно, вул. Д.Галицького 17
04.12.2023 Дубенський р-н, Варковицька ТГ, с. Варковичі
05.12.2023 Дубенський р-н, Варковицька ТГ, с. Озеряни
06.12.2023 Дубенський р-н, Семидубська ОТГ, с. Здовбиця
08.12.2023 м. Дубно, вул. Грушевського 117А, ПрАТ Дубномолоко
11.12.2023 Дубенський р-н, Вербська ОТГ, с. Верба
12.12.2023 Дубенський р-н, Вербська ОТГ, с. Верба
13.12.2023 Дубенський р-н, Тараканевське ОТГ, с. Плоска
14.12.2023 Дубенський р-н, Семидубська ОТГ, с. Майдан
15.12.2023 Дубенський р-н, Семидубська ОТГ, с. Семидуби
18.12.2023 Дубенський р-н, ПовчанськаТГ, с. Миколаївка
19.12.2023 Дубенський р-н, Тараканівська ТГ, с. Тараканів
20.12.2023 Дубенський р-н, Тараканівська ТГ, с. Рачин
21.12.2023 Дубенський р-н, Повчанська ТГ, с. Повча
22.12.2023 Дубенський р-н, Повчанська ТГ, с. Повча
25.12.2023 Дубенський р-н, Семидубська ОТГ, с. Соснівка
26.12.2023 Дубенський р-н, Семидубська ОТГ, с. Соснівка
27.12.2023 Дубенський р-н, Привільнянська ОТГ, с. Мали Сади
28.12.2023 Дубенський р-н, Привільнянська ОТГ, с.Іванівка
29.12.2023 Дубенський р-н, Привільнянська ОТГ, с. Бортниця
Дата виїзду Населений пункт
01.11.2023 Сарненський р-н, Рокитнівська ТГ, с. Томашгород
02.11.2023 Вараський р-н, Вараська ТГ, с. Заболоття
03.11.2023 Вараський р-н, Вараська ТГ, с. Заболоття
06.11.2023 Вараський р-н, Вараська ТГ, с. Собіщиці
07.11.2023 Вараський р-н, Вараська ТГ, с. Більське Воля
08.11.2023 Вараський р-н, Вараська ТГ, с. Більська Воля
09.11.2023 Вараський р-н, Вараська ТГ, с. Озірці
10.11.2023 Вараський р-н, Рокитнівська ТГ, смт. Томашгород
13.11.2023 Вараський р-н, Вараська ТГ, с. Сопачів
14.11.2023 Вараський р-н, Вараська ТГ, с. Сопачів
15.11.2023 Вараський р-н, Вараська ТГ, с. Мульчиці
16.11.2023 Вараський р-н, Володимирецька ТГ, с. Великі Телковичі
17.11.2023 Вараський р-н, Володимирецька ТГ, с. Великі Телковичі
20.11.2023 Вараський р-н, Володимирецька ТГ,  с. Біле
22.11.2023 Вараський р-н, Володимирецька ТГ, с. М.Телковичі
23.11.2023 Вараський р-н, Володимирецька ТГ, с. Бишляк
24.11.2023 Рокитнівський р-н, Березівська ТГ с. Хміль
27.11.2023 Вараський р-н, Вараська ТГ, с.Заболоття
29.11.2023 Сарненський р-н, Рокитнівська ТГ, с. Кисоричі
30.11.2023 Сарненський р-н, Рокитнівська ТГ, с. Масевичі
Дата виїзду Населений пункт
02.10.2023 Сарненський р-н, Немовицька ТГ, с. Катеринівка
03.10.2023 Володимирецький р-н, Каноницька ТГ, с. Новаки
04.10.2023 Сарненський р-н, Вирівське ОТГ, с. Гранітне
05.10.2023 Сарненський р-н, Вирівське ОТГ, с. Чабель
06.10.2023 Сарненський р-н, Рокітнівська ТГ, с. Томашгород
09.10.2023 Сарненський р-н, Старосільська ТГ, с. Старе Село
10.10.2023 Сарненський р-н, Старосільська ТГ, с. Переходичі
11.10.2023 Сарненський р-н, Старосільська ТГ, с. Дроздинь
12.10.2023 Сарненський р-н, Рокітнівська ОТГ, с. Крута Слобода
13.10.2023 Сарненський р-н, Березівська ОТГ, с. Кам’яне
16.10.2023 Варазький р-н, Володимирецька ОТГ, с. Воронки
17.10.2023 Рокитнівський р-н, Березівська ТГ с. Дубно
19.10.2023 Сарненський р-н, Березівська ОТГ, с. Глинне
20.10.2023 Сарненський р-н, Березівська ОТГ, с. Глинне II ден.
23.10.2023 Сарненський р-н, Рокітнівська ОТГ, с. Остки
24.10.2023 Сарненський р-н, Рокітнівська ОТГ, с. Сновидовичі I ден
25.10.2023 Сарненський р-н, Рокітнівська ОТГ, с. Сновидовичі IIден
27.10.2023 Сарненський р-н, Березівська ОТГ, с. Березове I ден
28.10.2023 Сарненський р-н, Березівська ОТГ, с. Березове II ден
30.10.2023 Сарненський р-н, Березівська ОТГ, с. Познань
Дата виїзду Населений пункт
01.09.23 КЗ "Здолбунівський, геріатичний пансіонат" РОР, вул.Березнева 40, м. Здолбунів
04.09.23 КЗ "Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю" РОР, вул. Широка 3, м. Дубно
05.09.23 КЗ "Тучинський геріатичний пансіонат" РОР, вул.Шевченка 17, с. Тучин
06.09.23 КЗ "Тучинський геріатичний пансіонат" РОР, вул.Шевченка 17, с. Тучин
07.09.23 Сарненський р-н, Немовицька ТГ, с. Немовичі
08.09.23 Володимирецький р-н, Рафалівська ТГ, смт. Рафалівка
11.09.23 Володимирецький р-н, Рафалівська ТГ, смт. Рафалівка
12.09.23 Володимирецький р-н, Володимирецька ТГ, с. Любахи
13.09.23 Володимирецький р-н, Рафалівська ТГ, с. В.Жолудськ
14.09.23 Володимирецький р-н, Рафалівська ТГ, с. Лозки
15.09.23 Володимирецький р-н, Антонівська ТГ, с. В. Цепцевичі
18.09.23 Володимирецький р-н, Антонівська ТГ, c. В. Цепцевичі
20.09.23 Володимирецький р-н, Каноницька ТГ, с. Кідри
21.09.23 Володимирецький р-н, Каноницька ТГ, с. Озеро
22.09.23 Рокітнівський р-н, Рокитнівська ТГ, с. Борове
25.09.23 Володимирецький р-н, Антонівська ТГ, с. Антонівка
26.09.23 Володимирецький р-н, Володимирецька ТГ, с. Жовкині
27.09.23 Володимирецький р-н, Рафалівська ТГ, с. М. Жолудськ
28.09.23 Володимирецький р-н, Володимирецька ТГ, с. Красносілля
29.09.23 Рокітнівський р-н, Рокитнівська ТГ, с. Блажево
Дата виїзду Населений пункт
01.08.23 Сарненський р-н., Сарненська ТГ, с. Вирка
02.08.23 Березнівський р-н, Березнівська ТГ, с. Велике Поле
03.08.23 Березнівський р-н, Малинська ТГ, с. Поляни
04.08.23 Сарненський р-н., Немовицька ТГ, с.Тинне 3 ден.
07.08.23 Сарненський р-н., Немовицька ТГ, с. Немовичі 2 ден.
08.08.23 Сарненський р-н., Немовицька ТГ, с.Немовичі 3 ден.
09.08.23 Сарненський р-н., Немовицька ТГ, с.Катеринівка
10.08.23 Сарненський р-н., Немовицька ТГ, с. Зносичі 2 ден.
11.08.23 Сарненський р-н., Немовицька ТГ, с. Зносичі 3 ден.
15.08.23 Березнівський р-н, Березнівська ТГ, с. Хотинь
16.08.23 Березнівський р-н, Березнівська ТГ, с. Тишица
17.08.23 Сарненський р-н., Клесівська ТГ, с. Карпилівка
18.08.23 Сарненський р-н., Клесівська ТГ, с.Карасин
21.08.23 Сарненський р-н., Вирівська ТГ, с.Вири 1 ден.
22.08.23 Сарненський р-н., Вирівська ТГ, с.Вири 2 ден.
23.08.23 Сарненський р-н., Вирівська ТГ, с. Федорівка
25.08.23 Сарненський р-н., Вирівська ТГ, с.Олексіївка
29.08.23 Сарненський р-н., Сарненська ТГ, с.Кричильськ
30.08.23 Сарненський р-н., Сарненська ТГ, с.Кричильськ
31.08.23 Сарненський р-н., Вирівська ТГ, с. Ясногірка
Дата виїзду Населений пункт
03.07.2023 Березнівська ТГ, с. Бистричі
04.07. 2023 Сарненська МГ, с. Ремчиці
05.07. 2023 Сарненська МГ, с. Ремчиці
06.07. 2023 Сарненська МГ, с. Любиковичі
07.07. 2023 Сарненська МГ, с. Тутовичі
10.07. 2023 Сарненська МГ, с. Довге
12.07. 2023 Сарненська МГ, с. Чобель
13.07. 2023 Сарненська МГ, с. Чемерне
14.07. 2023 Сарненська МГ, с. Велихів
17.07. 2023 Сарненська МГ, с. Городець
18.07. 2023 Сарненська МГ, с. Сварині
19.07. 2023 Немовицька ТГ, с. Немовичі
20.07. 2023 Немовицька ТГ, с. Тинне 1ден.
21.07. 2023 Немовицька ТГ, с. Катеринівка
24.07. 2023 Немовицька ТГ, с. Зносичі
25.07.v Вирівська ТГ, с. Селище
26.07. 2023 Немовицька ТГ, с. Тинне 2ден.
27.07. 2023 Вирівська ТГ, с. Селище
28.07. 2023 Вирівська ТГ, с. Кам’яне-Случанське
31.07. 2023 Сарненська МГ, с. Чудель
Дата виїзду Населений пункт
01.06.2023 Березнівська ТГ с. Друхів
02.06.2023 Березнівська ТГ с. Друхів
05.06.2023 Сарненська МГ с. Люхча
06.06.2023 Березнівська ТГ с. Більчаки
07.06.2023 Сарненська МГ с. Цепцевичі
08.06.2023 Малинська ТГ с. Яринівка
09.06.2023 Сарненська МГ с. Ремчеці
12.06.2023 Сарненська МГ с. Стрільськ
13.06.2023 Сарненська МГ с. Велике Вербче
14.06.2023 Сарненська МГ с. Бутейки
15.06.2023 Сарненська ТГ с. Тріскині
16.06.2023 Сарненська ТГ с. Тріскині
19.06.2023 Малинська ТГ с. Поляни
20.06.2023 Сарненська ТГ с. Кричильськ
21.06.2023 Березнівська ТГ с. Голубне
22.06.2023 Сарненська ТГ с. Константинівка
26.06.2023 Зарненська МГ с. Глушиця
28.06.2023 Сарненська ТГ с. Обірки
29.06.2023 Сарненська МГ с. Велике Вербче
30.06.2023 Сарненська ТГ с. Корост
Дата виїзду Населений пункт
01.05.2023 Березнівська ТГ с.Кам’янка
02.05.2023 Березнівська ТГ с. Балашівка
03.05.2023 Соснівська ОТГ с. Губків
04.05.2023 Соснівська ОТГ с.Хмелівка
05.05.2023 Соснівська ОТГ с. Маринин
08.05.2023 Березнівська ТГ с. Князівка
09.05.2023 Малинська ТГ с. Малушка
10.05.2023 Березнівська ТГ с. Лінчин
11.05.2023 Березнівська ТГ с. Поліське (Ідей.)
12.05.2023 Березнівська ТГ с. Поліське (2ден.)
15.05.2023 Березнівська ТГ с. Грушівка
16.05.2023 Березнівська ОТГ с.Яцьковичі
17.05.2023 Березнівська ТГ с.Поліське (Ідей.)
19.05.2023 Березнівська ТГ с.Прислуч
22.05.2023 Березнівська ТГ с.Орлівка
24.05.2023 Малинська ТГ с. Поляни (1 ден.)
25.05.2023 Малинська ТГ с. Поляни (2 ден.)
26.05.2023 Березнівська ТГ с. Хотин
30.05.2023 Березнівська ТГ с. Тишиця
31.05.2023 Малинська ТГ с. Бронне
Дата виїзду Населений пункт
03.04.2023 Корницька ОТГ сКол оденка
04.04.2023 Малинська ОТГ с. Бронне
05.04.2023 Зорянська ОТГ с. Дерев’яне
06.04.2023 Клеванська ОТГ с. Руда Красна |
07..04.2023 Зорянська ОТГ с. Новожуків
10.04.2023 Городоцька ОТГ с.Обарів
11.04.2023 Березнівська ОТГ с. Моквин
12.04.2023 Городоцька ОТГ с. Карпилівка |
13.04.2023 Малинська ОТГ с. Мллинськ
14.04.2023 Зірненська СЩ с. Зірно
18.04.2023 Березнівська ОТГ с.Прислуч
19.04.2023 Согнівська ОТ Іс.Соснове
20.04.2023 Малинська ОТГ с.с.Яринівка
21.04.2023 Березнівська ОТГ с.Друхів
24.04.2023 Березнівська ТГ с. Витковичи
25.04.2023 Березнівська ТГ, с. Бистрими
26.04.2023 Березнівська ТГ с. Білка
27.04.2023 Березнівська ТГ с. Богуші
28.04.2023 Березнівська ТГ с. Городище
Дата виїзду Населений пункт
01.03.2023 Олександріївська ОТГ с. Козлин
02.03.2023 Олександріївська ОТГ с. Радиславка
03.03.2023 Шпанівська ОТГ с. М. Житин
06.03.2023 Шпанівська ОТГ с. В. Житин
08.03.2023 Білокриницька ОТГ с. Котів
09.03.2023 Білокриницька ОТГ с. Гориньград-1
10.03.2023 Білокриницька ОТГ с. Гориньград-2
13.03.2023 Білокриницька ОТГ с. Рисв’янка
15.03.2023 Корнинська ОТГ с. Тайкури
16.03.2023 Корнинська ОТГ с. Загороща
17.03.2023 Корнинська ОТГ с. Порозово
20.03.2023 Білокриницька ОТГ с. Антопіль
22.03.2023 Городоцька ОТГ с. Ставки
24.03.2023 Дядьковицька ОТГ с. Заріцьк
27.03.2023 Дядьковицька ОТГ с. Шпаків
30.03.2023 Дядьковицька ОТГ с. Микостів
Дата виїзду Населений пункт
01.02.2023 Рівненський р-н с.Шубків
02.02.2023 с. Нова-Українка
03.02.2023 с. Забороль
0602.2023 с. Городок
08.02.2023 с. Шпанів
09.02.2023 с. Білів
10.02.2023 с. Грабів
13.02.2023 с. Корним
15.02.2023 с. Бронники
16.02.2023 с. Жобрин
17.02.2023 с. Верхівськ
20.02.2023 с. В. Омеляна
22.02.2023 Групшиця-1
23.02.2023 с. Грушвиця-2
24.02.2023 с. Кустин
27.02.2023 В. Олексин
Виконавець

КП «ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

м. Рівне, вул. Міцкевича, 30

+38 (098) 919 91 51, 63-31-32

www.perinatalcenter.rv.ua


...
Львівська

Графік виїзду

...
Івано-Франківська

Графік виїзду

...
Тернопільска

Графік виїзду

...
Хмельницька

Графік виїзду

...
Вінницька

Графік виїзду

...
Волинська

Графік виїзду

...
Житомирська

Графік виїзду

...
Чернівецька

Графік виїзду

...
Закарпатська

Графік виїзду

...
Рівненська

Графік виїзду

...
Херсонська

Графік не публічний