Івано-Франківська область

Дата виїзду Населений пункт
03.06.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Вільшаниця
04.06.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Нові Кривотули
05.06.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Чорнолізці
06.06.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Слобідка
07.06.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Хом'яківка
10.06.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Терновиця
11.06.2024 Калуський, Дзвиняцька ОТГ, с. Дзвиняч
12.06.2024 Калуський, Калуська ОТГ, с. Копанки
13.06.2024 Калуський, Калуська ОТГ, с. Яворівка
14.06.2024 Калуський, Калуська ОТГ, с. Боднарів
17.06.2024 Калуський, Калуська ОТГ,  с. Довгий Войнилів
18.06.2024 Калуський, Калуська ОТГ, с. Сівка-Калуська
19.06.2024 Калуський, Калуська ОТГ, с. Кропивник
20.06.2024 Калуський, Калуська ОТГ,  с. Мислів
21.06.2024 Калуський, Калуська ОТГ, с. Ріп'янка
24.06.2024 Калуський, Калуська ОТГ, с. Студінка
25.06.2024 Калуський, Калуська ОТГ, с. Бабин-Зарічний
26.06.2024 Калуський, Калуська ОТГ, с. Тужилів
27.06.2024 Калуський, Калуська ОТГ, с. Пійло
28.06.2024 Калуський, Калуська ОТГ, с. Голинь
Дата виїзду Коломийський р-н
05.06.2024 Психо-неврологічний інтернат м. Коломия
07.06.2024 Верховинський р-н, Верховинська громада, с. Красноїлля
10.06.2024 Психо-неврологічний інтернат м. Коломия
11.06.2024 Коломийський р-н, Коломийська громада, с. Воскресінці
13.06.2024 Верховинський р-н, Білоберізька громада, с. Білоберізка
14.06.2024 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. Уторопи
18.06.2024 Верховинський р-н, Верховинська громада, с. Замагора
19.06.2024 Коломийський р-н, Печеніжинська громада, с. Рунгури
21.06.2024 Верховинський р-н, Білоберізька громада, с. Яблуниця
25.06.2024 Верховинський р-н, Зеленська громада, с. Зелене
28.06.2024 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. С. Березів
Дата виїзду Населений пункт
01.05.2024 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ,  с. Братишів
02.05.2024 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Бортники
07.05.2024  Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ,  с. Грушка
08.05.2024 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Палагичі
09.05.2024 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Пужники
13.05.2024 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Прибилів
14.05.2024 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Гринівці
15.05.2024 Івано-Франківський, Солотвинська ОТГ, с. Солотвино,
16.05.2024 Івано-Франківський Тлумацька ОТГ,  с. Королівка,
17.05.2024 Івано-Франківський, Івано-Франківська ОТГ, м. Івано-Франківськ
20.05.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Липівка
21.05.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Одаї
22.05.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ,   с. Клубівці
23.05.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Красилівка
24.05.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Марківці
27.05.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Милування
28.05.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Старі Кривотули
29.05.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Пшеничники
30.05.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Рошнів
31.05.2024 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, м. Тисмениця
Дата виїзду Коломийський р-н
02.05.2024 Центр перебування ВПО м.Коломия, вул. Довбуша, 246
03.05.2024 Коломийський р-н, Печеніжинська громада с. Слобода
07.05.2024 Коломийський р-н, Печеніжинська громада, с. Сопів
08.05.2024 Геріатричний пансіонат м.Коломия
10.05.2024 Коломийський р-н, Гвіздецька громада, с. Гвіздець
14.05.2024 Коломийський р-н, Гвіздецька громада, с. Кулачківці
17.05.2024 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. В.Березів
21.05.2024 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. Текуча
22.05.2024 Косівський р-н, Космацька громада, с. Прокурава
24.05.2024 Косівський р-н, Космацька громада, с. Брустури
29.05.2024 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. Б.Березів
Дата виїзду Населений пункт
01.04.2024 Калуський Болехівська ,  с. Сукіль
02.04.2024 Калуський Болехівська , м. Болехів
03.04.2024 Івано-Франківський Бурштинська, с. Насташине
04.04.2024 Івано-Франківський Бурштинська, с. Вигівка
05.04.2024 Івано-Франківський Бурштинська, м. Бурштин
08.04.2024 Івано-Франківський Бурштинська , с. Бовшів
09.04.2024 Івано-Франківський Бурштинська, с. Старий Мартинів
10.04.2024 Івано-Франківський Бурштинська, с. Юнашків
11.04.2024 Івано-Франківський Бурштинська, с. Тенетники
12.04.2024 Івао-Франківський Бурштинська, с. Задністрянське
15.04.2024 Івано-Франківський Бурштинська, с. Бурштин
16.04.2024 Івано-Франківська Тлумацька, с. Петрилів
17.04.2024 Івано-Франківський Бурштинська, с. Насташине  
18.04.2024  Івано-Франківська Тлумацька, с. Буківна
19.04.2024  Івано-Франківський Тлумацька, с. Остриня  
22.04.2024 Івано-Франківська Тлумацька, с. Кутище
24.04.2024  Івано-Франківська Тлумацька, с. Гостів
25.04.2024  Івано-Франківський Старобогородчанська, м. Богородчани
26.04.2024 Івано-Франківська Тлумацька, с. Надорожна
30.04.2024 Івано-Франківська Тлумацька, с. Нижнів
Дата виїзду Коломийський р-н
02.04.2024 Коломийський р-н, Печеніжинська громада, с. Кіданч
03.04.2024 Коломийський р-н, Нижньовербізька громада с. В.Ключів
05.04.2024 Косівський р-н, Кутська громада, с.Кути, вул. Павлика,19 (центр перебування ВПО)
09.04.2024 Коломийський р-н, П’ядицька громада, с. П’ядики
10.04.2024 Коломийський р-н, Коломийська громада, м. Коломия, вул. Франка, 37
12.04.2024 Коломийський р-н, Коломийська громада, м. Коломия, вул. Петлюри ,98
16.04.2024 Надвірнянський р-н, Яремчанська громада, м. Яремче, вул. Свободи, 117А
19.04.2024 Коломийський р-н, Отинійська громада, с. Лісний Хлібичин
23.04.2024 Коломийський р-н, Отинійська громада, с. Черемхів
24.04.2024 Коломийський р-н, Підгайчиківська громада, с. Підгайчики
26.04.2024 Коломийський р-н, Отинійська громада, с. Струпків
Дата виїзду Населений пункт
04.03.2024  Івано-Франківський Рогатинська ОТГ,  с. Липівка
05.03.2024 Івано-Франківський Галицька ОТГ, с. Комарів
06.03.2024 Івано-Франківський Галицька ОТГ, с. Дорогів
07.03.2024 Івано-Франківський Галицька ОТГ, с. Мединя
08.03.2024 Івано-Франківський Галицька ОТГ, с. Вікторів
11.03.2024 Івано-Франківський Галицька ОТГ, с. Німшин
12.03.2024 Івано-Франківський Дубовецька ОТГ, с. Дубівці
13.03.2024 Івано-Франківський Галицька ОТГ, с. Демешківці
14.03.2024 Івано-Франківський Дубовецька ОТГ, с. Водники
15.03.2024 Івано-Франківський Дубовецька ОТГ, с. Тустань  
18.03.2024 Івано-Франківський ДубовецькаОТГ, с. Лани
19.03.2024 Івано-Франківський Дубовецька ОТГ, с. Маріямпіль
20.03.2024 Івано-Франківський Дубовецька ОТГ, с. Тумир
21.03.2024  Івано-Франківський Галицька ОТГ  с. Блюдники
22.03.2024 Івано-Франківський Галицька ОТГ, м. Галич
25.02.2024 Калуський Болехівська ОТГ, с. Гузіїв
26.03.2024 Калуський Болехівська ОТГ, с. Тисів
27.03.2024 Калуський Болехівська ОТГ, с. Міжріччя
28.03.2024 Калуський Болехівська ОТГ, с. Козаківка
29.03.2024 Калуський Болехівська ОТГ, с. Поляниця
Дата виїзду Коломийський р-н
05.03.2024 Косівський р-н, Рожнівська громада, с.Хімчин
07.03.2024 Коломийський р-н, Коломийська громада, с.Раківчик
08.03.2024 Коломийський р-н, Отинійська громада, с.Сідлище
13.03.2024 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. Стопчатів
15.03.2024 Коломийський р-н, Коломийська громада, с.Шепарівці
19.03.2024 Коломийський р-н, Коршівська громада, с.Богородичин
21.03.2024 Коломийський р-н, Отинійська громада, с.Ворона
22.03.2024 Коломийський р-н, Матеївецька громада, с.Трач
26.03.2024 Коломийський р-н, Яблунівська громада, с.Люча
27.03.2024 Коломийський р-н, Підгайчиківська громада, с.Джурків
29.03.2024 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. Стопчатів
Дата виїзду Населений пункт
05.02.2024  Івано-Франківський Рогатинська ОТГ  с.Уїзд с.Данильче
06.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Путятинці
07.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с.Лопушня
08.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Фрага
09.02.2024 Івано-Франківський Солотвинська ОТГ с. Пороги
12.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Добринів
13.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Черче
14.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Стратин
15.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Беньківці
16.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с.Пуків
19.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Світанок
20.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Конюшки
21.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Нижня Липиця
22.02.2024  Івано-Франківський Рогатинська ОТГ  с. Верхня Липиця
23.02.2024  Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Бабухів
26.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Обельниця
27.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Лучинці
28.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Явче
29.02.2024 Івано-Франківський Рогатинська ОТГ с. Чесники
Дата виїзду Коломийський р-н
02.02.2024 Коломийський р-н, Матеївецька громада, с.Залуччя
06.02.2024 Коломийський р-н, Печеніжинська громада, с. Печеніжин
09.02.2024 Коломийський р-н, Підгайчиківська громада, с. Назірна
13.02.2024 Косівський р-н, Рожнівська громада, с. Рожнів
15.02.2024 Коломийський р-н, Отинійська громада, с. Голосків
16.02.2024 Коломийський р-н, Печеніжинська громада, с. Княждвір
20.02.2024 Коломийський р-н, Матеївецька громада, с. Перерів
23.02.2024 Коломийський р-н, Коршівська громада, с. Коршів
27.02.2024 Коломийський р-н, Коломийська громада, с. Саджавка
28.02.2024 Коломийський р-н, Нижньовербізька громада, с. Спас
29.02.2024 Коломийський р-н, Нижньовербізька громада, с. Ковалівка
Дата виїзду Населений пункт
02.01.2024 Калуський, Долинська ОТГ, с. Гошів
05.01.2024  Калуський, Долинська ОТГ, с. Надіїв
08.01.2024 Калуський, Долинська ОТГ, с. Тростянець
09.01.2024 Калуський, Долинська ОТГ, с. Гериня
10.01.2024 Калуський, Долинська ОТГ, с. Слобода-Долинська
11.01.2024 Калуський, Долинська ОТГ, с. Солуків
12.01.2024 Калуський, Долинська ОТГ, с. Княжолука
15.01.2024 Калуський, Долинська ОТГ, с. Якубів
16.01.2024  Калуський, Долинська ОТГ,   с. Підбережжя
17.01.2024  Калуський, Долинська ОТГ, с. Грабів
18.01.2024 Калуський, Долинська ОТГ, с. Белеїв
19.01.2024  Калуський, Долинська ОТГ, с. Велика Тур'я
22.01.2024  Калуський, Долинська ОТГ, с. Лоп'янка
23.01.2024  Калуський, Долинська ОТГ, с. Тяпче
24.01.2024  Калуський, Долинська ОТГ, с. Діброва
25.01.2024  Калуський, Долинська ОТГ, с. Мала Тур'я
26.01.2024  Калуський, Долинська ОТГ, с. Яворів
29.01.2024 Калуський, Долинська ОТГ, с. Оболоння
30.01.2024  Калуський, Долинська ОТГ, м. Долина
31.01.2024 Калуський, Долинська ОТГ, с. Рахиня
Дата виїзду Коломийський р-н
16.01.2024 Коломийський р-н, Печеніжинська громада, с. М.Ключів
17.01.2024 Коломийський р-н, Отинійська громада, с. Торговиця
18.01.2024 Коломийський р-н, П’ядицька громада, с. Турка
19.01.2024 Коломийський р-н, Отинійська громада, с. Угорники
23.01.2024 Коломийський р-н, Коршівська громада, с. Лісна Слобідка
24.01.2024 Коломийський р-н, Коршівська громада, с. Жукотин
25.01.2024 Коломийський р-н, Нижньовербізька громада, с. Нижній Вербіж
26.01.2024 Коломийський р-н, Корницька громада, с. Корнич
30.01.2024 Коломийський р-н, Гвіздецька громада, с. Гвіздець
31.01.2024 Коломийський р-н, Коршівська громада, с. Казанів
Дата виїзду Населений пункт
01.12.2023 Надвірнянський, Ланчинська ОТГ, с. Добротів
04.12.2023 Надвірнянський, Ланчинська ОТГ, с. Середній Майдан
05.12.2023 Надвірнянський, Поляницька ОТГ, с. Яблуниця
06.12.2023 Надвірнянський, Надвірнянська ОТГ, с. Парище
07.12.2023 Надвірнянський, Надвірнянська ОТГ, с. Верхній Майдан
08.12.2023 Надвірнянський, Делятинська ОТГ, смт. Делятин
11.12.2023 Надвірнянський, Делятиннська ОТГ, с. Чорні Ослави
12.12.2023 Надвірнянський, Делятиннська ОТГ, с. Заріччя
13.12.2023 Надвірнянський, Делятиннська ОТГ, с. Білі Ослави
14.12.2023 Надвірнянський, Делятиннська ОТГ, с. Чорний Потік
15.12.2023 Надвірнянський, Делятинська ОТГ, смт. Делятин
18.12.2023 Надвірнянський, Надвірнянська ОТГ, с. Лісна Тарновиця
19.12.2023 Надвірнянський, Яремчанська ОТГ, с. Микуличин
20.12.2023 Надвірнянський, Надвірнянська ОТГ, с. Лоєва
21.12.2023 Надвірнянський, Надвірнянська ОТГ, с. Красна
22.12.2023 Надвірнянський, Ворохтянська ОТГ, с. Татарів
26.12.2023 Надвірнянський, Ланчинська ОТГ, с. Ланчин
27.12.2023 Надвірнянський, Надвірнянська ОТГ, с. Молодків
28.12.2023 Надвірнянський, Надвірнянська ОТГ, с. Гвізд
29.12.2023 Надвірнянський, Яремчанська ОТГ, м. Яремче
Дата виїзду Коломийський р-н
01.12.2023 Коломийський р-н, Печеніжинська громада, с.Молодятин
04.12.2023 Коломийський р-н, Печеніжинська громада, с. Сопів
05.12.2023 Коломийський р-н, Отинійська громада, с. Виноград
08.12.2023 Коломийський р-н, Коломийська громада, с. Товмачик
12.12.2023 Коломийський р-н, Печеніжинська громада, с. Слобода
14.12.2023 Коломийський р-н, Печеніжинська громада, с. Марківка
15.12.2023 Коломийський р-н, Коломийська громада, с. Іванівці
18.12.2023 Коломийський р-н, П’ядицька громада, с. Велика Кам’янка
19.12.2023 Коломийський р-н, Нижньовербізька громада, с. Мишин
Дата виїзду Населений пункт
01.11.2023 Калуський, Рожнятівська ОТГ, с. Вербівка
02.11.2023 Калуський, Перегінська ОТГ, с. Ясень
03.11.2023 Калуський, Рожнятівська ОТГ, с. Сваричів
06.11.2023 Калуський, Спаська ОТГ ,  с. Луги
07.11.2023 Калуський, Спаська ОТГ, с. Спас
08.11.2023 Калуський, Дубівська ОТГ, с. Ріпне
09.11.2023 Калуський, Перегінська ОТГ, с. Небилів
10.11.2023 Калуський, Рожнятівська ОТГ, с. Нижній Струтинь
13.11.2023 Калуський, Перегінська ОТГ, с. Сливки
14.11.2023 Калуський, Рожнятівська ОТГ, с. Рівня
15.11.2023 Калуський Рожнятівська ОТГ с. Верхній Струтинь
16.11.2023 Калуський Спаська ОТГ с. Липовиця
17.11.2023 Калуський, Дубівська ОТГ, с. Цінева
20.11.2023 Калуський, Дубівська ОТГ, с. Ясеновець, с. Іванівка
21.11.2023 Калуський, Рожнятівська ОТГ, с. Петранка
22.11.2023 Калуський, Дубівська ОТГ, с. Дуба
23.11.2023 Калуський, Вигодська ОТГ, с. Ілемня
24 .11.2023 Калуський, Рожнятівська ОТГ, смт. Рожнятів,
27.11.2023 Калуський, Спаська ОТГ, с. Суходіл
28.11.2023 Калуський, Перегінська ОТГ, смт. Перегінське
Дата виїзду Коломийський р-н
01.11.2023 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. Середній Березів
03.11. 2023 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. Нижній Березів
07.11. 2023 Верховинський р-н, Верховинська громада, с. Замагора
08.11. 2023 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. Люча
14.11. 2023 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. Баня Березів
16.11. 2023 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. Стопчатів №2
21.11. 2023 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. Вижній Березів
22.11. 2023 Косівський р-н, Яблунівська громада, с.Уторопи
24.10. 2023 Косівський р-н, Яблунівська громада, с.Акрешори
28.11. 2023 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. Лючки
30.11. 2023 Косівський р-н, Яблунівська громада, с. Текуча
Дата виїзду Населений пункт
02.10.2023 Івано-Франківський, Богородчанська ОТГ , с. Забережжя
03.10.2023 Івано-Франківський, Богородчанська ОТГ, с. Підгір'я 
04.10.2023 Івано-Франківський, Богородчанська ОТГ , с. Грабовець
06.10.2023 Івано-Франківський, Богородчанська ОТГ ,  с. Горохолина
09.10.2023 Івано-Франківський, Богородчанська ОТГ ,  с. Старуня
10.10.2023 Івано-Франківський, Богородчанська ОТГ ,  с. Старі Богородчани
11 .10.2023 Івано-Франківський, Богородчанська ОТГ, с. Жураки
12.10.2023 Івано-Франківський, Солотвинська ОТГ , с. Пороги
16.10.2023 Івано-Франківський, Солотвинська ОТГ ,  с. Яблунька
17.10.2023 Івано-Франківський, Старобогородчанська ОТГ, смт. Богородчани
18.10.2023 Івано-Франківський, Солотвинська ОТГ, с. Манява
19.10.2023 Івано-Франківський Богородчанська ОТГ с. Глибоке
20.10.2023 Івано-Франківський Богородчанська ОТГ с. Саджава
23.10.2023 Івано-Франківський, Богородчанська ОТГ, с. Глибівка
24.10.2023 Івано-Франківський, Солотвинська ОТГ, с. Яблунька
25.10.2023 Івано-Франківський, Богородчанська ОТГ, с. Хмелівка
26.10.2023 Івано-Франківський, Старобогородчанська ОТГ, с. Гринівка
27.10.2023 Івано-Франківський, Богородчанська ОТГ, с. Іваниківка
30.10.2023 Івано-Франківський, Солотвинська ОТГ, с. Пороги
31.10.2023 Івано-Франківський, Солотвинська ОТГ, с. Солотвино
Дата виїзду Коломийський р-н
03.10.2023 Коломийський р-н, Гвіздецька громада, смт. Гвіздець
06.10.2023 Косівський р-н, Космацька громада, с. Брустури
09.10.2023 Косівський р-н, Космацька громада, с. Прокурава
11.10.2023 Верховинський р-н, Білоберізька громада, с. Яблуниця
13.10.2023 Коломийський р-н, Отинійська громада, с. Лісний Хлібичин
17.10.2023 Верховинський р-н, Білоберізька громада, с. Білоберізка
20.10.2023 Коломийський р-н, Печеніжинська громада, с. Рунгури
23.10.2023 Верховинський р-н, Верховинська громада, с. Красноїлля
24.10.2023 Верховинський р-н, Верховинська громада, с. Замагора
27.10.2023 Косівський р-н, Космацька громада, с. Космач
31.10.2023 Коломийський р-н, Нижньовербізька громада, с. Нижній Вербіж
Дата виїзду Населений пункт
04.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Вільшаниця
05.09.2023  Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Нові Кривотули
06.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Красилівка
07.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Липівка
08.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Старі Кривотули
11.09 .2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Милування
12.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ,  с. Клубівці
13.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Чорнолізці
14.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Красилівка
15.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Одаї
18.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Рошнів
19.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Пшеничники
20.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Слобідка
21.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Марківці
22.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Чорнолізці
25.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Липівка
26.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Хом'яківка
27.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Старі Кривотули
28.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, с. Терновиця
29.09.2023 Івано-Франківський, Тисменицька ОТГ, м. Тимениця
Дата виїзду Коломийський р-н
06.09.2023 Косівський р-н, Рожнівька громада, с. Рожнів
08.09.2023 Коломийський р-н, Отинійська громада, с. Струпків
11.09.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Воронів
13.09.2023 Верховинський р-н, Верховинська громада, с. Замагора
15.09.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, смт. Чернелиця
18.09.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Городниця
20.09.2023 Коломийський р-н, Чернелицька громада, с. Далешове
22.09.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Вікно
26.09.2023 Рахівський р-н, Ясінянська громада, смт. Ясіня
28.09.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Поточище
29.09.2023 Коломийський р-н, П’ядицька громада, с. Турка
Дата виїзду Населений пункт
01.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Грушка
02.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Кутище
03.08.2023  Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Буківна
04.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Гостів
07.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Братишів
08.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ,  с. Остриня
09.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Вікняни
11.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ,  с. Нижнів
16.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Колінці
17.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Палагичі
18.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Гринівці
21.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ,  с. Пужники
22.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ,  с. Олешів
23.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Бортники
24.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Петрилів
25.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Надорожна
28.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Нижнів
29.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Прибилів
30.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Королівка
31.08.2023 Івано-Франківський, Тлумацька ОТГ, с. Петрилів
Дата виїзду Коломийський р-н
08.08.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Росохач
09.08.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Чортовець
11.08.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Ясенів-Пільний
15.08.2023 Коломийський р-н, П’ядицька громада, с. П’ядики
16.08.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Стрільче
18.08.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Семаківці
21.08.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада с. Серафинці
23.08.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Чернятин
25.08.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Виноград
Дата виїзду Населений пункт
03.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Старий Мартинів
04.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Задністрянське
05.07.2023  Івано-Франківський Бурштинська ОТГ м. Бурштин
06.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Юнашків
07.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Дем'янів
10.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Тенетники
11.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Діброва
12.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ  м. Бурштин
13.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Юнашків
14.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Бовшів
17.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Задністрянське
18.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Вигівка
19.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ  с. Старий Мартинів
20.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Насташине
21.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Дем'янів
24.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Коростовичі
25.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Насташине
26.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ м. Бурштин
28.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ с. Бовшів
31.07.2023 Івано-Франківський Бурштинська ОТГ м. Бурштин
Дата виїзду Коломийський р-н
04.07.2023 Верховинський р-н, Білоберізька громада, с. Білоберізка
06.07.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Тишківці
07.07.2023 Верховинський р-н, Верховинська громада, с. Красноїлля
11.07.2023 Верховинський р-н, Верховинська громада, с. Верхній Ясенів
14.07.2023 Верховинський р-н, Білоберізька громада, с. Яблуниця
18.07.2023 Верховинський р-н, Зеленська громада, с. Зелене
19.07.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Лука
21.07.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Сороки
25.07.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Торговиця
26.07.2023 Коломийський р-н, Городенківська громада, с. Олієво-Королівка
28.07.2023 Верховинський р-н, Верховинська громада, с. Голови
Дата виїзду Населений пункт
01.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с. Сівка-Калуська
02.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с. Кропивник
06.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с. Ріп'янка
07.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ,  с. Мислів
09.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с. Сівка-Калуська
12.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с. Студінка
13.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с. Бабин-Зарічний
14.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с. Вістова
15.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с. Копанки
16.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с.Тужилів
19.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с.Пійло
20.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с.Довгий Войнилів
21.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с. Боднарів
22.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с. Мостище
23.06.2023 Калуський, Верхнянська ОТГ, с. Верхня
26.06.2023 Калуський, Верхнянська ОТГ, с. Негівці
27.06.2023 Калуський, Верхнянська ОТГ, с. Завадка
28.06.2023 Калуський, Верхнянська ОТГ ,  с. Станкова
29.06.2023 Калуський, Верхнянська ОТГ,  с. Збора
30.06.2023 Калуський, Калуська ОТГ, с. Голинь
Дата виїзду Коломийський р-н
02.06.2023 Косівський р-н, Рожнівська громада, с. Рожнів
07.06.2023 Коломийський р-н, Заболотівська громада, с. Шевченкове
09.06.2023 Коломийський р-н, Заболотівська громада, с. Тулуків
13.06.2023 Коломийський р-н, Снятинська громада, м. Снятин
14.06.2023 Коломийський р-н, Заболотівська громада, с. Іллінці
16.06.2023 Косівський р-н, Рожнівська громада, с. Хімчин
20.06.2023 Коломийський р-н, Снятинська громада, м. Снятин
21.06.2023 Косівський р-н, Космацька громада, с. Брустури
22.06.2023 Косівський р-н, Космацька громада, с. Прокурава
23.06.2023 Косівський р-н, Космацька громада, с. Космач
27.06.2023 Косівський р-н,Рожнівська громада,с. Кобаки
30.06.2023 Коломийський р-н, Підгайчиківська громада, с. Підгайчики
Дата виїзду Населений пункт
01.05.2023 Івано-Франківський, Рогатинська ОТГ, с.Світанок
02.05.2023 Івано-Франківський, Рогатинська ОТГ, с.Нижня Липиця
03.05.2023 Івано-Франківський, Рогатинська ОТГ, с.Верхня Липиця
04.05.2023 Івано-Франківський, Рогатинська ОТГ, с.Зеленів
05.05.2023 Івано-Франківський, Рогатинська ОТГ, с.Малинівка
08.05.2023 Івано-Франківський, Рогатинська ОТГ, с. Конюшки
09.05.2023 Івано-Франківський, Рогатинська ОТГ, с. Обельниця
10.05.2023 Івано-Франківський, Рогатинська ОТГ, с.Явче
11.05.2023 Івано-Франківський, Рогатинська ОТГ, с. Бабухів
12.05.2023 Івано-Франківський, Рогатинська ОТГ, с. Лучинці
Дата виїзду Коломийський р-н
02.05.2023 Коломийський р-н, Снятинська громада, м.Снятин №2
04.05.2023 Коломийський р-н, Снятинська громада, с.Горішнє Залуччя
05.05.2023 Коломийський р-н, Снятинська громада, с.Стецева
08.05.2023 Коломийський р-н, Снятинська громада, с.Белелуя
09.05.2023 Коломийський р-н, Снятинська громада, м.Снятин №1
16.05.2023 Коломийський р-н, Снятинська громада, с.Задубрівці
17.05.2023 Коломийський р-н, Снятинська громада, с.Вовчківці
23.05.2023 Коломийський р-н, Снятинська громада, с.Русів
30.05.2023 Коломийський р-н, Снятинська громада, с.Джурів
31.05.2023 Коломийський р-н, Снятинська громада, с.Підвисоке
Дата виїзду Населений пункт
03.04.2023  Надвірнянський район Поляницька ОТГ Яблуниця
04.04.2023 Надвірнянський район Ворохтянська ОТГ с. Татарів
05.04.2023 Надвірнянський район Яремчанська ОТГ с. Микуличин
06.04.2023 Надвірнянський район Яремчанська ОТГ м. Яремче
07.04.2023 Надвірнянський район  Делятинська ОТГ с. Чорні Ослави
10.04.2023 Надвірнянський район  Делятинська ОТГ с. Білі Ослави
11.04.2023 Надвірнянський район  Делятинська ОТГ с. Заріччя
12.04.2023 Надвірнянський район Делятинська ОТГ смт. Делятин
13.04.2023 Надвірнянський район  Делятинська ОТГ смт. Делятин
14.04.2023 Надвірнянський район  Ланчинська ОТГ с. Середній Майдан
17.04.2023 Коломийський район Городенківська ОТГ м. Городенка
18.04.2023 Надвірнянський район  Ланчинська ОТГ смт. Ланчин
19.04.2023 Надвірнянський район Ланчинська ОТГ с. Добротів
20.04.2023 Надвірнянський район  Надвірнянська ОТГ с. Парище
21.04.2023 Надвірнянський район  Надвірнянська ОТГ с. Верхній Майдан
24.04.2023 Надвірнянський район  Надвірнянська ОТГ с. Лісна Тарновиця
25.04.2023 Надвірнянський район Надвірнянська ОТГ с. Лоєва
26.04.2023 Надвірнянський район  Надвірнянська ОТГ с. Красна
27.04.2023 Надвірнянський район  Надвірнянська ОТГ с. Молодків
28.04.2023 Надвірнянський район  Надвірнянська ОТГ с. Гвізд
Дата виїзду Коломийський р-н
04.04.2023 Косівський р-н, Кутська громада, смт.Кути
05.04.2023 Коломийський р-н, Нижньовербізька громада, с.Ковалівка
10.04.2023 Надвірнянський р-н, Яремчанська громада, м.Яремче
11.04.2023 Коломийський р-н, Печеніжинська громада, с.Княждвір
18.04.2023 Коломийський р-н, Коломийська громада, с.Воскресинці
19.04.2023 Коломийський р-н, Печеніжинська громада, смт.Печеніжин
25.04.2023 Коломийський р-н, Нижньовербізька громада, с.Спас
27.04.2023 Коломийський р-н, Нижньовербізька громада, с.В.Ключів
28.04.2023 Коломийський р-н, Підгайчиківська громада, с. Підгайчики
Дата виїзду Населений пункт
01.03.2023 АЗПСМ Великотур'янська Долинська МР
02.03.2023 МПТБ с. Белеїв Долинська МР
03.03.2023 АЗПСМ с. Нижній Струтинь Рожнятівська ОТГ
06.03.2023 АЗПСМ Тростянецька Долинська МР
07.03.2023 МПТБ с. Слобода Долинська Долинська МР
08.03.2023 МПТБ с. Рахиня Долинська МР
09.03.2023 МПТБ с. Гериня Долинська МР
10.03.2023 МПТБ с. Гошів Долинська МР
13.03.2023 АЗПСМ Княжолуцька Долинська МР
14.03.2023 АЗПСМ Підберезька Долинська МР
15.03.2023 МПТБ с. Тяпче Долинська МР
16.03.2023 МПТБ с. Яворів Долинська МР
17.03.2023 Прикарпатський Національний Університет ВПО
20.03.2023 АЗПСМ Солуківська Долинська МР
21.03.2023 МПТБ с. Якубів Долинська МР
22.03.2023 МІГГБ с. Грабів Долинська МР
23.03.2023 МПТБ с. Лоп'янка Долииська МР
24.03.2023 МПТБ с. Дуброва Долииська МР
27.03.2023 МПТБ с. Мала Тур'я Долииська МР
28.03.2023 МПТБ с. Оболоня Долииська МР
29.03.2023 АЗПСМ Надіївська Долииська МР
30.03.2023 Амбулаторія №1 Долииська МР
31.03.2023 Прикарпатський Національний Університет ВІЮ
Дата виїзду Коломийський р-н
7.03.2023 Коломийський р-н, Отинійська громада, АЗПСМ с-ща Отинія, вул. Січових Стрільців, 5
14.03.2023 Коломийський р-н, Нижньовербізька громада, АЗПСМ с.Ковалівка, вул. Шахтарська, 12
15.03.2023 Коломийський р-н, Коршівська громада, АЗПСМ с. Коршів, вул. Шевченка, 24
21.03.2023 Коломийський р-н, Матеївецька громада, АЗПСМ с. Перерив, вул.Івана Франка, 4
24.03.2023 Коломийський р-н, Коломийська громада, АЗПСМ №4 с. Товмачик, вул. Шкільна, 34а
28.03.2023 Коломийський р-н, Гвіздецька громада, 3 АЗПСМ с-ща Гвіздець, вул. Пстрака, 7
31.03.2023 Коломийський р-н, Коломийська громада, АЗПСМ №8 с. Саджавка, вул. Українська, 68
Дата виїзду Населений пункт
01.02.2023 АЗПСМ Іваниківка, Богородчанська с.рада
02.02.2023 АЗПСМ Забережжя, Богородчанська с.рада
03.02.2023 АЗПСМ Горохолино, Богородчанська с.рада
06.02.2023 АЗПСМ Грабовец,ь Богородчанська с.рада
07.02.2023 АЗПСМ Старуня, Богородчанська с.рада
08.02.2023 АЗПСМ Жураки, Богородчанська с.рада
09.02.2023 АЗПСМ Манява, Богородчанська с.рада
10.02.2023 АЗПСМ Підгір'я, Богородчанська с.рада
13.02.2023 АЗПСМ Дзвиняч, Дзвиняцька ОТГ
14.02.2023 АЗПСМ Росільна, Дзвиняцька ОТГ
15.02.2023 АЗПСМ Космач, Дзвиняцька ОТГ
16.02.2023 АЗПСМ Міжгір'я, Дзвиняцька ОТГ
17.02.2023 АЗПСМ Луквиця, Дзвиняцька ОТГ
20.02.2023 АЗПСМ Яблунька, Богородчанська с.рада
21.02.2023 АЗПСМ Пороги, Богородчанська с.рада
22.02.2023 АЗПСМ Саджава, Богородчанська с.рада
23.02.2023 АЗПСМ Глибоке, Богородчанська с.рада
24.02.2023 АЗПСМ Глибівка, Богородчанська с.рада
27.02.2023 АЗПСМ Богородчани
28.02.2023 АЗПСМ Солотвино, Богородчанська с.рада
Виконавець

КНП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІВАНО- ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»

м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 47

+38 (034) 222-25-10

www.rpcif.itmed.org

Коломийський пологовий будинок і гінекологічне відділення

м. Коломия, вул.Роксолани, 7

+38 (03433) 238 65


pologkoldopomoga.webnode.com.ua


...
Львівська

Графік виїзду

...
Івано-Франківська

Графік виїзду

...
Тернопільска

Графік виїзду

...
Хмельницька

Графік виїзду

...
Вінницька

Графік виїзду

...
Волинська

Графік виїзду

...
Житомирська

Графік виїзду

...
Чернівецька

Графік виїзду

...
Закарпатська

Графік виїзду

...
Рівненська

Графік виїзду

...
Херсонська

Графік не публічний