Волинська область

Дата виїзду Населений пункт
03.06.2024 Любешівська ОТГ, Бихівська АЗСМ с. Бихів
04.06.2024 Любешівська ОТГ, Бірківська АЗПСМ, с. Бірки
05.06.2024 Любешівська ОТГ, Ветлівська АЗПСМ, с. Ветли
07.06.2024 Любешівська ОТГ, Залазівська АЗПСМ, с. Залаззя
10.06.2024 Любешівська ОТГ, Залізницька АЗПСМ, с. Залізниця
11.06.2024 Любешівська ОТГ,  Любешівська АЗПСМ, смт. Любешів
12.06.2024 Любешівська ОТГ,  Седлищенська АЗПСМ, с. Седлище
13.06.2024 Любешівська ОТГ, Судченська АЗПСМ, с. Судче
14.06.2024 Любешівська ОТГ, Цирська АЗПСМ, с.Цир
17.06.2024 Любешівська ОТГ, Деревківський ФП с. Деревок
18.06.2024 Любешівська ОТГ, В’язівнеський МПТБ с. В’язівне
19.06.2024 Любешівська ОТГ, Рудківський МПТБ с. Рудка
20.06.2024 Любешівська ОТГ, Зарудчівський МПТБ с. Зарудчі
21.06.2024 Любешівська ОТГ,  Підкормільський МПТБ с. Підкормілля
24.06.2024 Любешівська ОТГ, Прохідський МПТБ с. Проходи
25.06.2024 Любешівська ОТГ, Великокурінський МПТБ с. Великий Курінь
26.06.2024 Любешівська ОТГ, Дольський МПТБ с. Дольськ
27.06.2024 Любешівська ОТГ, Люб’язівський МПТБ с. Люб’язь
28.06.2024 Любешівська ОТГ, Лобненський МПТБ с. Лобна
Дата виїзду Населений пункт
01.05.2024 Шацька ОТГ МПТБ с. Пулемець
02.05.2024 Шацька ОТГ с. Пульмо, Пульмівська АЗПСМ
03.05.2024 Шацька ОТГ МПТБ, с. Самійличі
07.05.2024 Луківська ОТГ  с. Луків, Луківська АЗПСМ
08.05.2024 Луківська ОТГ с. Миляновичі МПТБ, Завадська
09.05.2024 Луківська ОТГ с. Новосілки МПТБ, Калішук Леся
10.05.2024 Турійська ОТГ  с. Турійськ Турійська АЗПСМ
14.05.2024 Турійська ОТГ с. Бобли ФАП
15.05.2024 Турійська ОТГ с. Оса ФАП Сидорук Оксана Миколаївна
16.05.2024 Турійська ОТГ с. Туропин МПТБ
17.05.2024 Турійська ОТГ с. Дулібе ФАП
20.05.2024 Турійська ОТГ с. Селець МПТБ
21.05.2024 Турійська ОТГ с. Мокрець ФАП
22.05.2024 Турійська ОТГ с. Обенижі ФАП
23.05.2024 Турійська ОТГ с. Соловичі МПТБ
24.05.2024 Турійська ОТГ с. Радовичі ФАП
27.05.2024 Турійська ОТГ с. Перевали Перевалівська АЗПСМ
28.05.2024 Турійська ОТГ с. Купичів Купичівська АЗПСМ
29.05.2024 Турійська ОТГ с. Маковичі ФАП
Дата виїзду Населений пункт
12.04.2024 Рівненська ТГ, с.Полапи ФАП
15.04.24 Рівненська ТГ, с. Рівне ФАП
16.04.24 Рівненська ТГ, с. Старовойтове ФАП
17.04.24 Рівненська ТГ, с.Сокіл МПТБ
18.04.24 Рівненська ТГ, с.Миловань МПТБ
19.04.24 Рівненська ТГ, с.Борове МПТБ
22.04.24 Шацька ТГ, с.Піща Піщанська АЗПСМ
23.04.24 Шацька ТГ, Пульмівська АЗПСМ с.Пульмо
24.04.24 Шацька ТГ, Шацька АЗПСМ
25.04.24 Шацька ТГ, с. Прип’ять МПТБ
29.04.24 Шацька ТГ, с.Світязь МПТБ
Дата виїзду Населений пункт
01.03.2024 с.Великий Скнит, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
04.03.2024 с.Довжки, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
05.03.2024 с.Клепачі, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
06.03.2024 с.Киликиїв, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
07.03.2024 с.Колом’є, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
11.03.2024 с.Комарівка, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
 12.03.2024 с.Полянь, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
13.03.2024 с.Лисиче, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
14.03.2024 с.Крупець, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
15.03.2024 с.Стригани, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
18.03.2024 с.Головлі, Крупецька ОТГ, Шепетівський район
19.03.2024 с.Понора, Ганнопільська ОТГ, Шепетівський район
20.03.2024 с.Вачів, Улашанівська ОТГ, Шепетівський район
21.03.2024 с.Миньківці, Улашанівська ОТГ, Шепетівський район
22.03.2024 с.Губельці, Улашанівська ОТГ, Шепетівський район
25.03.2024 с.Кривин, Нетішинська ОТГ, Шепетівський район
26.03.2024 с-ще.Чемерівці, Чемеровецька ОТГ, Кам’янець-Подільський р-н
27.03.2024 с.Жердя, Чемеровецька ОТГ, Кам’янець-Подільський р-н
28.03.2024 с.Летава, Чемеровецька ОТГ, Кам’янець-Подільський р-н
29.03.2024 с.Черче, Чемеровецька ОТГ, Кам’янець-Подільський р-н
Дата виїзду Населений пункт
02.02.2024 Боратинська ОТГ Лаврівська АЗПСМ
05.02.2024 Боратинська ОТГ Баївська АЗПСМ
06.02.2024 Боратинська ОТГ Боратинська АЗПСМ
07.02.2024 ЛуцькаОТГ с. Дачне Центр комплексної реабілітаціі «Фенікс»
08.02.2024 Боратинська ОТГ Гіркополонківська АЗПСМ
09.02.2024 Боратинська ОТГ с. Радомишль
12.02.2024 Боратинська ОТГ с. Ратнів ФАП
13.02.2024 Боратинська ОТГ с. Промінь ФАП
14.02.2024 Боратинська ОТГ Лаврівська АЗПСМ
15.02.2024 Копачівська ОТГ с. Копачівка ФАП
16.02.2024 Еопачівська ОТГ с. Березолуки ФАП
19.02.2024 Еопачівська ОТГ с.Кременець ФАП
20.02.2024 Еопачівська ОТГ с.Уляники ФАП Піскун Василь Миколайович 0965703313
21.02.2024 ЛуцькаОТГ с. Дачне Центр комплексної реабілітаціі «Фенікс»
22.02.2024 Копачівська ОТГ с.Підгірне ФАП
23.02.2024 Копачівська ОТГ с. Кроватка ФАП
26.02.2024 Копачівська ОТГ с. Любче ФАП
27.02.2024 Копачівська ОТГ с. Копачівка ФАП
28.02.2024 Копачівська ОТГ с. Кременець ФАП
Дата виїзду Населений пункт
09.01.2024  Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с. Щаслива
10.01.2024 Гайсинський р-н., Ободівська ОТГ, с. Ободівка
11.01.2024 Могилів Подільський р-н., Вендичанська ОТГ, с. Сугаки
12.01.2024 Могилів Подільський., Вендичанська ОТГ, с. Тропове
15.01.2024  Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с. Росоша
16.01.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ, с. Махнівка
17.01.2024  Хмільницький р-н., МахнівськаОТГ, с. Махнівка
18.01.2024  Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ, с. Махнівка
22.01.2024  Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ, с. Вовчинець
23.01.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ, с. Поличенці
24.01.2024 Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ, с. Тернівка
25.01.2024  Хмільницький р-н, Махнівська ОТГ, с. Безіменне
26.01.2024  Хмільницький р-н., Махнівська ОТГ, с. Юрівка
29.01.2024  Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с. Михайлівка
30.01.2024 Гайсинський р-н., Ободівська ОТГ, с. Ободівка
31.01.2024 Вінницький р-н., Липовецька ОТГ, с. Михайлівка
Дата виїзду Населений пункт
01.12.2023 Устилузька ОТГ, c. Рогожани, ФАП
04.12.2023 Володимирська ОТГ , с. Заріччя, Зарічанський пункт здоров’я
05.12.2023 Володимирська ОТГ, с. Суходоли, Суходільський пункт здоров’я
06.12.2023 Володимирська ОТГ с. Дігтів ФАП
07.12.2023 Володимирська ОТГ с. Новосілки ФАП
08.12.2023 Устилузька ОТГ С. Микитичі ФАП
11.12.2023 Володимирська ОТГ с. Федорівка ФАП
12.12.2023 Володимирська ОТГ с. Ласків ФАП
13.12.2023 Володимирська ОТГ с. Вощатин ФАП
14.12.2023 Володимирська ОТГ Володимирська АЗПСМ №3
15.12.2023 Устилузька ОТГ Устилузька АЗПСМ
18.12.2023 Устилузька ОТГ с. Лудин Лудинський Пункт здоров’я
19.12.2023 Устилузька ОТГ с. Стенжаричі Стенжаричівський Пункт здоров’я
20.12.2023 Устилузька ОТГ, с.Зоря, ФАП
21.12.2023 Устилузька ОТГ, с. Коритниця ,ФАП
22.12.2023 Устилузька ОТГ, Устилузька АЗПСМ
27.12.2023 Володимирська ОТГ , с. Новосілки, ФАП
28.12.2023 Устилузька ОТГ, с. П’ятидні, ФАП
29.12.2023 Устилузька ОТГ, с. Хотячів, ФАП
Дата виїзду Населений пункт
01.11.2023 Ратнівська ОТГ, Жиричівська АЗПСМ
02.11.2023 Гірниківська АЗПСМ
03.11.2023 с. Млиново ФАП
06.11.2023 Забродівська ОТГ, с. Заброди ФАП
07.11.2023  Ратнівська ОТГ, с. Броди ФАП
08.11.2023 Забродівська ОТГ, с. Поступель ФАП
09.11.2023 с. Видраниця ФАП
10.11.2023 Ратнівська ОТГ, с. Здомишель ФАП
13.11.2023 Забродівська ОТГ, Річицька АЗПСМ
14.11.2023 Ратнівська ОТГ, Кортелівська АЗПСМ
15.11.2023 Самарівська ОТГ, Самарівська АЗПСМ
16.11.2023 с. Оріхово ФАП
17.11.2023 Межиситівська АЗПСМ
20.11.2023 с.Залухів ФАП
21.11.2023 Забродівська ОТГ, с. Щедрогір ФАП
22.11.2023 с. Мельники-Річицькі ФАП
Дата виїзду Населений пункт
03.10.2023 Сереховичівська ОТГ с. Солов’ї ФАП
04.10.2023 Сереховичівська ОТГ с. Комарове ФАП
05.10.2023 Сереховичівська ОТГ с. Ниці ФАП
06.10.2023 Сереховичівська ОТГ с. Соколище ФАП
09.10.2023 Смідинська ОТГ с. Смідин АЗПСМ
10.10.2023 Смідинська ОТГ с. Рудня ФАП
11.10.2023 Дубівська ОТГ с. Буцин АЗПСМ
12.10.2023 Дубівська ОТГ с. Секун ФАП
16.10.2023 Старовижівська ОТГ с. Стара Гута ФАП
17.10.2023 Дубечненська ОТГ с. Глухи ФАП
18.10.2023 Дубівська ОТГ с. Буцин АЗПСМ
19.10.2023 Смідинська ОТГ с. Смідин АЗПСМ
20.10.2023 Дубечненська ОТГ Дубечненська АЗПСМ
23.10.2023 Дубечненська ОТГ, с. Кримне АЗПСМ
24.10.2023 Старовижівська ОТГ, с. Мизове АЗПСМ
25.10.2023 Дубечненська ОТГ , с. Любохини АЗПСМ
26.10.2023 Сереховичівська ТГ, с. Сереховичі АЗПСМ
27.10.2023 Старовижівська ОТГ, с. Смолярі ФАП
30.10.2023 Старовижівська ОТГ, смт Стара Вижівка АЗПСМ
Дата виїзду Населений пункт
04.09.2023 Старовижівська ОТГ, Старовижівська АЗПСМ
05.09.2023 с. Галина Воля ФАП
06.09.2023 с. Смолярі ФАП
07.09.2023 с. Поліське ФАП
08.09.2023  с. Чевель ФАП
11.09.2023 с. Стара Гута ФАП
12.09.2023 с. Седлище ФАП
13.09.2023 с. Мизове Мизівська АЗПСМ
14.09.2023 Дубечненська ОТГ Дубечненська АЗПСМ
15.09.2023 с. Глухи ФАП
18.09.2023 с. Текля ФАП
19.09.2023 с. Залюття ФАП
20.09.2023 с. Мокре ФАП
21.09.2023 с. Кримне Кримненська АЗПСМ
22.09.2023 с. Яревище ФАП
25.09.2023 с. Любохини, Любохинівська АЗПСМ
26.09.2023 Сереховичівська ТГ, с. Сереховичі Сереховичівська АЗПСМ
27.09.2023 с. Грабове ФАП
28.09.2023 с. Синове ФАП
Дата виїзду Населений пункт
01.08.2023 Турійська ТГ, Турійська АЗПСМ
02.08.2023 с. Бобли ФАП
03.08.2023 с. Дуліби ФАП
04.08.2023 с. Гаруша ФАП
08.08.2023 с. Мокрець ФАП
09.08.2023 с. Обенижі ФАП
10.08.2023 с. Радовичі ФАП
11.08.2023 с.Перевали, Перевалівська АЗПСМ
15.08.2023 с.Кульчин ФАП
16.08.2023 с.Купичів, Купичівська АЗПСМ
17.08.2023 с. Новий Двір ФАП
18.08.2023 с. Маковичі ФАП
22.08.2023 Луківська ТГ, Луківська АЗПСМ
23.08.2023 Турійська ТГ, Турійська АЗПСМ
25.08.2023 Перевалівська АЗПСМ
29.08.2023 Купичівська АЗПСМ
30.08.2023 Луківська ТГ, Луківська АЗПСМ
Дата виїзду Населений пункт
03.07.2023 ПавлівськаТГ, Старопорицька АЗПСМ
04.07.2023 с. Жашковичі ФАП
05.07.2023 Павлівська АЗПСМ
06.07.2023 с. Радовичі ФАП
10.07.2023  с. Колона ФАП
11.07.2023 с. Грушів ФАП
12.07.2023 с. Завидів ФАП
13.07.2023 с. Милятин ФАП
17.07.2023 с. Переславичі ФАП
18.07.2023 Іваничівська ТГ, с. Мишів ФАП
19.07.2023 Павлівська ТГ с. Трубки ФАП
20.07.2023 с. Риковичі Риковичівська АЗПСМ
21.07.2023 Іваничівська ТГ с.Менчичі ФАП
24.07.2023 Поромівська ТГ Поромівська АЗПСМ
25.07.2023 Поромівська ТГ, с.Бужанка ФАП
26.07.2023 Павлівська ТГ, с.Топилище ФАП
27.07.2023 Поромівська ТГ, С. Верхнів ФАП
28.07.2023 Іваничівська ТГ, Іваничівська АЗПСМ
31.07.2023 Іваничівська ТГ с.Лугове ФАП
Дата виїзду Населений пункт
01.06.2023 Локачинська ТГ, Локачинська, АЗПСМ
02.06.2023 с. Дорогиничі ФАП
06.06.2023 с. Замличі ФАП
07.06.2023 с. Заячиці ФАП
08.06.2023 с. Конюхи ФАП
09.06.2023 с. Кремені ФАП
12.06.2023 с. Марковичі ФАП
13.06.2023 с. Новий Загорів ФАП
14.06.2023 с. Старий Загорів ФАП
15.06.2023 с. Хорів ФАП
16.06.2023 с. Цевеличі ФАП
19.06.2023 с. Привітне, Привітненська, АЗПСМ
20.06.2023 с. Білопіль ФАП
21.06.2023 с. Бубнів ФАП
23.06.2023 с. Коритниця ФАП
26.06.2023 с. Линів ФАП
27.06.2023 смт. Локачі, Локачинська, АЗПСМ
28.06.2023 с. Привітне, Привітненська, АЗПСМ
29.06.2023 с. Колпитів ФАП
Дата виїзду Населений пункт
02.05.2023 Мар’янівська ТГ: Бужанівська АЗПСМ
03.05.2023 Городищенська ТГ: с. Жабче ФАП
04.05.2023 с. Колодежі ФАП
05.05.2023 Горохівська ТГ: с. Охлопів ФАП
08.05.2023 с. Журавинків АЗПСМ
09.05.2023 с. Печихвостів АЗПСМ
10.05.2023 с. Лемешів ФАП
11.05.2023 Підберезівська АЗПСМ
12.05.2023 с. Холонів ФАП
15.05.2023  
16.05.2023 с. Пірванче ФАП
17.05.2023 с. Мирне ФАП
18.05.2023 с. Мирків ФАП
19.05.2023 с. Ватин ФАП
22.05.2023 Горохівська АЗПСМ
23.05.2023 с. Печихвостів АЗПСМ
24.05.2023 с. Журавинків АЗПСМ
26.05.2023 Підберезівська АЗПСМ
30.05.2023 Горохівська АЗПСМ
Дата виїзду Населений пункт
03.04.2023 Берестечківська ТГ: Берестечківська АЗПСМ
04.04.2023 Перемильська АЗПСМ
05.04.2023 Лобачівська АЗПСМ
06.04.2023 Мар’янівська ТГ: Мар’янівська АЗПСМ
07.04.2023 Бужанівська АЗПСМ
10.04.2023 Бранівська АЗПСМ
11.04.2023 Г ородищенська ТГ: Сенкевичівська АЗПСМ
12.04.2023 с. Губин Перший ФАП
13.04.2023 с. Жабче ФАП
14.04.2023 с. Колодежі ФАП
18.04.2023 Шклинська АЗПСМ
Дата виїзду Населений пункт
01.03.2023 Щуринська АЗПСМ
03.03.2023 Доросинівська АЗПСМ
10.03.2023 Переспівська АЗПСМ Левківська
14.03.2023 Сокілська АЗПСМ
16.03.2023 Дубищенська АЗПСМ
21.03.2023 с. Ясенівка ФАП
24.03.2023 с. Рудка- Козинська ФАП
28.03.2023 с. Літогоще ФАП
31.03.2023 с. Крижівка ФАП
Дата виїзду Населений пункт
01.02.2023 Черченська АЗПСМ
03.02.2023 с. Стобухівка
07.02.2023 Цуманська АЗПСМ
09.02.2023 Ківерцівська АЗПСМ
14.02.2023 Олицька АЗПСМ
16.02.2023 Дернівська АЗПСМ
21.02.2023 Грем’яченська АЗПСМ
24.02.2023 Чаруківська АЗПСМ
Виконавець

КП «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

м. Луцьк, проспект Відродження, 30

+38 (097) 028 10 70, 25-22-13

www.motherchild.volyn.ua


...
Львівська

Графік виїзду

...
Івано-Франківська

Графік виїзду

...
Тернопільска

Графік виїзду

...
Хмельницька

Графік виїзду

...
Вінницька

Графік виїзду

...
Волинська

Графік виїзду

...
Житомирська

Графік виїзду

...
Чернівецька

Графік виїзду

...
Закарпатська

Графік виїзду

...
Рівненська

Графік виїзду

...
Херсонська

Графік не публічний